V říjnu 2021 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.10.Víkendové zápasy 2. - 3.10.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
2.10.Áčko přivezlo z Kroměříže bodFilip MužátkoV 10. kole MSFL cestovali naši fotbalisté na nepříjemnou půdu druhé Kroměříže. V zápase nejprve prohrávali, útočník Plichta však dokázal stav zápasu srovnat. Naši fotbalisté si vypracovali řadu příležitostí, které mohli dotáhnout do gólového konce a odvést si tak z Hané tři body, to se však bohužel nestalo.
3.10.Benfika vyhrála v derbyFilip MužátkoPo minulém týdnu, kdy svěřenci Libora Švece doma porazili Speřice, zavítala naše rezerva na půdu odvěkého rivala z Třebíče. V prvním poločase se gólově prosadila třikrát, když dva góly přidal útočník Mirek Malata a po jednom záložník Crkal. Za domácí vstřelil jediný gól Válek. V druhém poločase už diváci gól neviděli. Béčko si tak připsalo důležité tři body za výhru 1:3.
4.10.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoVíkendové výsledky týmu FCVM.
4.10.Pavel Simr: V klubu jsem vydržel dlouho a nemám čeho litovatFilip MužátkoPavel Simr přišel do klubu v roce 2011 a ihned od začátku svého působení byl hlavní útočnou silou týmu a postrachem všech soupeřových obránců. Urostlému útočníkovi se povedlo s klubem vyhrát Divizi D a postoupit do MSFL. Je také historicky nejlepším střelcem klubu v MSFL, kde nasázel soupeřům 72 gólů. O tom, jak vzpomíná na své devítileté angažmá ve Velkém Meziříčí, si přečtěte níže.
6.10.II. Předkolo Poháru mládeže - U11 Filip MužátkoV pondělí 27.9. odehráli fotbalisté starší přípravky další ze tří kvalifikačních turnajů Poháru mládeže. Turnaj se tentokrát odehrál v Havlíčkově Brodě na „domácím“ hřišti Tomáše Součka, který je nyní jednou z největších hvězd anglické Premier League.
8.10.V sobotu hostíme HlučínFilip Mužátko11. kolo MSFL je za dveřmi, naši fotbalisté v sobotu 9.10 od 10:15 vyzvou na domácí půdě tým Hlučína. Přijďte naše hráče podpořit a hnát je za vítězstvím!
8.10.Víkendové zápasy 9. - 10.10. Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
9.10.Áčko podlehlo Hlučínu 0:4Filip MužátkoV dopoledním utkání 11. kola MSFL hostili naši fotbalisté tým Hlučína. Průběh utkání měli pod kontrolou dobře hrající fotbalisté Hlučína, kteří svojí herní převahu přetavili v konečně vítězství v poměru 0:4.
10.10.Benfika doma vítězně s BedřichovemFilip MužátkoV dopoledním utkání 11. kola KP Vysočiny hostila naše Benfika poslední Bedřichov. Od začátku utkání naši hráči diktovali tempo hry, gólu se však dočkali až ve druhém poločase, kdy se hlavičkou prosadil Chalupa. V rozmezí osmi minut pak naši hráči dokázali vstřelit tři góly, když se po pěkných kombinacích prosadil Mezlík s Vošmerou a samostatný únik proměnil Mirek Malata. Hosté pak dokázali vstřelit dva góly ke konci zápasu a upravili tak kosmeticky konečné skóre na 4:2.
11.10.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoVíkendové výsledky týmu FCVM.
12.10.Jaroslav Krejčí: Největší vzpomínky mám na vyprodaný TržákFilip MužátkoJaroslav Krejčí začínal v klubu jako žáček, na dorostenecká léta však odešel do Třebíče a poté do Jihlavy, aby se pak opět vrátil na místo činu. V mužské kategorii začínal v I.A třídě a z ní to společně se spoluhráči dotáhl až do MSFL. Přečtěte si níže, jak na tyto léto vzpomíná a proč ho mrzí, že není natočen pohárový zápas proti Zbrojovce Brno.
14.10.V sobotu čeká na naše fotbalisty UničovFilip MužátkoMinulý týden proti Hlučínu to výsledkově a ani herně naším fotbalistům nevyšlo. V sobotu 16.10. od 10:15 na Tržišti je však čeká nový zápas, kde mohou opět udělat fanouškům radost a podat dobrý výkon okořeněný výhrou.
15.10.Víkendové zápasy 16. - 17.10.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
16.10.Uničov odjel se třemi body Filip MužátkoVe 12. kole MSFL hostili naši fotbalisté tým Uničova. V prví půlhodině byli aktivnější hosté, poté se ke slovu dostal náš tým, ovšem bez gólového efektu. Ve druhém poločase už hosté dokázali skórovat, když se dvakrát prosadil kanonýr Krč. Uničov si poté výsledek zápasu pohlídal a vyhrál zaslouženě 0:2.
17.10.Benfika opět vyhrála, tentokrát to odnesla ŽirovniceFilip MužátkoBenfika v dnešním utkání 12. kola KP hostila Žirovnici. V prvním poločase mohli diváci vidět tři branky, z toho bohužel dvě do sítě naší rezervy. Ve druhém poločase se béčko odhodlalo k obratu zápasu. V 56. minutě se hlavou prosadil Mirek Malata a tentýž hráč v 87. minutě dokonal obrat, když proměnil samostatný únik na brankáře hostů. Benfika tak bere čtvrtou výhru v řadě a v dalším kole zajíždí do Pelhřimova.
18.10.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoVíkendové výsledky týmu FCVM.
22.10.Po dvou letech opět do BlanskaFilip MužátkoV sobotním utkání 13. kola zajíždí svěřenci trenéra Šimáčka na půdu ex-druholigového Blanska. Výkop je naplánován na 14:30 a zápas můžete také sledovat na TVCOM.cz!
22.10.Víkendové zápasy 23. - 24.10.Filip MužátkoVíkendové zápasy týmů FCVM.
24.10.Áčko schytalo debakl v Blansku Filip MužátkoTřetí prohru v řadě si připsali svěřenci trenéra Šimáčka ve 13. kole MSFL, když nestačili na v klidu hrající mužstvo Blanska. Po prvním poločase ještě stav skóre nebyl tak rozdílný, ve druhém poločase však áčko dostalo tři góly a konečný výsledek zápasu byl 4:0 pro blanenské.