Archiv

archiv článků

V říjnu 2022 vyšly tyto články:

3.10.Dorost uštědřil debakl KameniciFilip MužátkoV domácím utkání 9. kola KP Vysočiny naši dorostenci porazili tým Kamenice nad Lipou vysoko 7:2. Dorostu nyní náleží 7. místo s odstupem 4 bodů na vrchní příčky tabulky.
3.10.Benfika odjela bez bodů z OkříšekFilip MužátkoBez bodového zisku a se čtyřmi inkasovanými góly odjel náš rezervní tým z Okříšek, které jsou jedním z překvapení letošní sezóny KP Vysočiny.
3.10.Áčko v Kroměříži nebodovaloFilip MužátkoK dalšímu zápasu MSFL zajížděl náš tým na půdu první Kroměříže. Ve značně slepené sestavě naše mužstvo nedokázalo napodobit předešlé povedené výkony proti tomuto silnému soupeři a zaslouženě prohrálo 3:1.
4.10.Mladší žáci si zahrají kvalifikaci Poháru mládeže FAČRFilip MužátkoMinulou středu odehráli fotbalisté kategorie U12 II. předkolo Planeo Cupu. Tentokrát na ně čekala ještě těžší skupina než v I. předkole. Celkem před nimi bylo 5 důležitých zápasů - z toho 4 s prvoligovými týmy a přímý postup do kvalifikace pouze pro 3 mužstva.
6.10.Představení nedělního soupeře: 1. FC Slovácko BFilip MužátkoPo prohře v Kroměříží čeká na naše fotbalisty utkání s rezervou ligového Slovácka. Venkovní duel 10. kola MSFL se odehraje v neděli 9.10. v 10:15 v Kunovicích. Držte našemu týmu palce!
10.10.Dorost remizoval 3:3Filip MužátkoSvoji první remízu v sezóně si připsal dorost ve venkovním utkání 10. kola KP Vysočiny, když remízoval s Bystřici nad Pernštejnem 3:3. O poločase přitom už prohrával o dvě branky.
10.10.Benfika prohrála se SapeliFilip MužátkoNaše rezerva v 10. kole KP Vysočiny prohrála se Sapeli Polná 0:2 a klesla tak v tabulce na 12.místo.
11.10.Áčko vysoko prohrálo se Slováckem BFilip MužátkoVelice nepovedený zápas jsme sehráli na půdě Slovácka B. Mladí hráči Slovácka udávali od začátku tempo hry, přesto se nám podařilo jít do vedení po brance Mirka Malaty. Domácí mužstvo to nikterak nerozházelo a ještě do poločasu dokázalo utkání otočit. Ve druhé půlce se obraz hry nezměnil a náš tým inkasoval ještě čtyřikrát.
14.10.V neděli doma vyzveme KvítkoviceFilip MužátkoPo třech prohrách proti favoritům bude náš tým chtít zabrat a opět bodovat. Domácí zápas 11. kola MSFL začíná v tradiční nedělní čas, tedy v 10:15. Přijďte naše mužstvo podpořit!
17.10.Dorost vysoko prohrál s BedřichovemFilip MužátkoDorost v domácím zápase 11. kola KP Vysočiny hostil tým Bedřichova. V prvním poločase se hrála vyrovnaná partie, která skončila 1:2 pro hosty. Ve druhém poločase bohužel naši mladící přestali hrát a inkasovali čtyři góly. Zrodil se tak konečný nepříznivý výsledek 1:6.
17.10.Benfika přijela s prázdnouFilip MužátkoTřetí prohru v řadě si připsala naše rezerva v utkání 11. kola KP Vysočiny proti Ledči nad Sázavou. Do utkání však nevstoupil náš tým špatně. V 19. minutě se po brejku gólově prosadil Partl, soupeř ale do konce poločasu vyrovnal. Ve druhém poločase byli domácí aktivnější a dokázali zatížit konto našeho týmu třemi brankami, které určily konečný výsledek 4:1.
18.10.Neuvěřitelný závěr zápasu nás stál tři bodyFilip MužátkoZmar, obrat, velká radost, velký smutek. I takto by se dal definovat nedělní domácí zápas 11. kola MSFL proti Kvítkovicím. Náš tým v prvním poločase doslova soupeři daroval dva góly a po prvním dějství to nevypadalo vůbec dobře. Ve druhém poločase se však začaly dít věci. Plichta dvakrát skóroval po přihrávkách Dolejše a vyrovnal stav utkání. V nastavení zápasu Sysel vstřelil gól na 3:2. Bohužel to však neznamenalo definitivní obrat, hosté z poslední možné akce vyrovnali na konečných 3:3.
21.10.Představení nedělního soupeře: FC Trinity Zlín BFilip MužátkoPo remíze s Kvítkovicemi nás v neděli 23.10. čeká utkání 12. kola MSFL, ve kterém se střetneme s juniorkou ligového Zlína. Začátek zápasu je naplánován na 10:30. Držte našemu týmu palce!
24.10.Dorost vyhrál 5:2 v derbyFilip MužátkoPět gólů nadělil tým dorostu v domácím zápase 12. kola KP Vysočiny soupeři z Třebíče. Hattrickem se blýsknul záložník Molnár.
24.10.Benfika smírně se Žirovnicí Filip MužátkoBenfika posílená hráči prvního týmu si ve venkovním utkání 12. kola KP Vysočiny připsala bod za remízu 1:1.
25.10.Bez bodů ve ZlíněFilip MužátkoBez bodového zisku se vrátili naši fotbalisté ze Zlína. Proti juniorce ligového Zlína nepodali špatný výkon, na zisk bodů to však bohužel nestačilo. Domácí tým si i v sestavě s velezkušenými Jiráčkem a Fantišem došel pro vítězství 2:1.
28.10.V neděli přijede HlučínFilip MužátkoV neděli 30.10. se na Tržišti představí naši fotbalisté proti týmu Hlučína. Utkání 13. kola MSFL má výkop v 10:15. Přijďte naše mužstvo proti atraktivnímu soupeři podpořit!
31.10.Dorost vyhrál proti VrchoviněFilip MužátkoVýhru 4:2 proti rivalovi z Nového Města na Moravě si připsali naši dorostenci v rámci utkání 13. kola KP Vysočiny.
31.10.Benfika si vyšlápla na PolnouFilip MužátkoV nedělním utkání 13. kola KP Vysočiny naše rezerva po čtyřech zápasech opět plně bodovala. O důležité tři body po povedeném výkonu obrala jednoho z favoritů soutěže - TJ Slavoj Polná.