Archiv

archiv článků

Vypisuji posledních 30 článků.

13.11.Fotbalisté byli oceněni za sto zápasů v MSFLZdeněk Veselý
12.11.Velmez na závěr prohrál v okresním derbyVMZ - VRC 1:2, 15.kolo | Zdeněk Veselý
5.11.Velmez vstřelil v Uničově tři brankyUNI - VMZ 0:3, 14.kolo | Zdeněk Veselý
28.10.V Kroměříži padly branky pouze z pokutových kopůKRO - VMZ 1:1, 13.kolo | Zdeněk Veselý
22.10.Velmez doma vydřel výhru nad Dolním BenešovemVMZ - DLB 2:1, 12.kolo | Zdeněk Veselý
15.10.Velmez schytal v Hlučíně debaklHLC - VMZ 8:1, 11.kolo | Zdeněk Veselý
8.10.Velmez přišel o neporazitelnost doma s VyškovemVMZ - VYS 2:4, 10.kolo | Zdeněk Veselý.
30.9.Velmez vyhrál v OtrokovicíchOTR - VMZ 3:5, 9.kolo | Zdeněk Veselý
27.9.Dosáhl jsem met, o nichž jsem ani nesnilZdeněk Veselý
22.9.Velmez si připsal další remízuVMZ - PTR 1:1, 8.kolo | Zdeněk Veselý
18.9.Změna začátku utkání A týmu mužůZdeněk Veselý
17.9.Velmez dovezl z hřiště soupeře další remízuHOD - VMZ 2:2, 7.kolo | Zdeněk Veselý
9.9.Velmez zdolal lídra soutěžeVMZ - LIS 2:1, 6.kolo | Zdeněk Veselý
2.9.Velmez přiváží z venku další remízu 1:1HUL - VMZ 1:1, 5.kolo | Zdeněk Veselý
2.9.Fotbalový náborZdeněk Veselý
26.8.Derby Meziříčí ovládlo zcela jasně to VelkéVMZ - VLM 6:2, 4.kolo | Zdeněk Veselý
19.8.Do Uherského Brodu odjel Velmez výrazně oslabenUHB - VMZ 1:1, 3.kolo | Zdeněk Veselý.
16.8.Velmez vypadl v Mol cupu hned v prvním koleTAS - VMZ 4:3, 0.kolo | Zdeněk VeselýVelkomeziříčští fotbalisté vypadli v Mol cupu v 1. kole, a to až po penaltovém rozstřelu.
11.8.Velmez zachránil bod až v nastaveníVMZ - FRM 2:2, 2.kolo | Zdeněk VeselýRadost velkomeziříčských fotbalistů.
5.8.Velmez vyhrál na úvod sezóny v RýmařověRYM - VMZ 1:3, 1.kolo | Zdeněk Veselý
1.8.Vítáme Vás v novémRedakceFotbalisté Velkého Meziříčí představují nové webové stránky. Doufáme, že se Vám budou líbit.
1.8.V MOL Cupu narazí Velmez na TasoviceRedakceVelkomeziříčští fotbalisté pocestují 15. srpna do Tasovic, kde se v rámci 1. kola MOL Cupu utkají s místním klubem. Tasovice vyhrály v předkole na hřišti Staré Říše 2:0.
28.7.Třebíč open kategorie U9RedakceO víkendu 9. - 10. června se na stadionu ve Velkém Meziříčí uskutečnil jeden z turnajů, konaných v rámci akce Třebíč open. Ve Velmezu to byl konkrétně turnaj pro kategorii U9 a možnost zúčastnit se dostala i velkomeziříčská přípravka. Dostala tak jedinečnou možnost utkat se s předními českými i zahraničními týmy.