Cashback

FC Velké Meziříčí CASHBACK CARD představuje nově vzniklou věrnostní kartu klubu, díky které získáte peníze zpět z každého nákupu a zároveň se tak bezplatně stanete sponzorem FC Velké Meziříčí! S kartou můžete využít slevy u vybraných partnerských společností po celém světě a nezáleží na tom, zda nakupujete přímo v kamenném obchodě nebo třeba u online obchodníka. Vydání originální karty je zcela zdarma!

K čemu karta slouží a co karta přinese klubu?
Každý majitel FC Velké Meziříčí CASHBACK CARD obdrží z každého svého nákupu u partnerské společnosti až 5% zpět na svůj bankovní účet. Mimo to také automaticky získá tzv. nákupní body, které si dodatečně může směnit za další akce u partnerských společností.
Výhoda pro FC Velké Meziříčí spočívá v tom, že když vydá kartu právě ona, tak z každého nákupu, který uskuteční jednotlivý fanoušek, obdrží pokaždé 0,5% na svůj bankovní účet od partnerské společnosti, kde fanoušek nakoupil. Je to v podstatě poděkování za to, že tam fanoušek nakoupil. Tím FC Velké Meziříčí získá nemalé finanční prostředky na další rozvoj klubu.

Co to pro Vás znamená?
Necháte si zdarma vystavit FC Velké Meziříčí CASHBACK CARD. Budete chodit nakupovat, tak jak jste zvyklí a jen se navíc prokážete věrnostní kartou. Tím ušetříte Vaše peníze, automaticky podpoříte klub a navíc také dvě celosvětové nadace!

Registrovat se můžete prostřednictvím jednoduchého formuláře - ZDE.