Archiv

archiv článků

V listopadu 2022 vyšly tyto články:

1.11.S Hlučínem bylo na vícFilip MužátkoFavoritem utkání 13. kola MSFL byli před zápasem hosté. Hned ve 4. minutě tuto prognózu potvrdil gólem Smékal, poté se hra vyrovnala a náš tým si vypracoval gólové šance, podruhé se však gólově opět radoval tým Hlučína. Ve druhém poločase se výkon našeho týmu ještě zlepšil, střídající Dolejš snížil na 1:2 a naše mužstvo si vytvořilo další šance, kterými mohlo otočit vývoj utkání. Poslední slovo však měli hosté, kteří třetím gólem zpečetili výhru 1:3.
4.11.V sobotu nás čeká derby s VrchovinouFilip MužátkoZápas, který nemá jasného favorita. Zápas, který má velkou tradici. V sobotu 5.11. sehraji naši fotbalisté v rámci 14. kola MSFL derby na půdě Nového Města na Moravě. Výkop utkání je ve 14:00. Přijeďte naše mužstvo podpořit!
4.11.Mladší žáci se zúčastnili kvalifikace Poháru mládeže FAČRFilip MužátkoPo dvou odehraných turnajích v rámci Poháru mládeže FAČR čekal na mladší žáky FCVM v pořadí třetí, kvalifikační turnaj. Tentokrát se odehrál 18.10. v Kuřimi a hrálo se o 3 postupová místa z celkem 8 týmů. A skupina byla opět o něco těžší.
7.11.Dorost s Velkou Bíteší remízovalFilip MužátkoV předehrávce prvního jarního kola KP Vysočiny remízovali naši dorostenci s Velkou Bíteši 1:1. Tým dorostu ukončil první část sezóny na 7. místě se ziskem 23 bodů.
7.11.Benfika prohrála s Kamenicí nad LipouFilip MužátkoBenfika v předehrávce jarního kola KP Vysočiny nastoupila proti Kamenici nad Lipou. Náš tým do utkání vstoupil výborně, když hned v 1. minutě dál gól Chalupa. Hosté však dokázali brzo odpovědět. Ve druhém poločase jsme šli opět do vedení po gólu Blažka. Kamenici tato skutečnost nijak nevykolejila a dvěma góly dokázala stav otočit na konečný výsledek 2:3.
7.11.Derby skončilo dělbou bodůFilip MužátkoNesmírně zajímavou podívanou nabídlo sobotní derby proti Vrchovině. V utkání padlo hned šest branek a k vidění byla také červená karta. Naše mužstvo si po prvním poločase vybudovalo dvougólový náskok. Domácí však dokázali ve druhém poločase zabrat a zápas tak skončil nejspíše spravedlivou remízou 3:3.
11.11.V neděli poslední domácí zápas podzimuFilip MužátkoV neděli 13.11. nás čeká poslední domácí zápas v podzimní části sezóny. Na Tržiště přijede tým Hranic. Naše mužstvo bude chtít zápas zvládnout za tři body. Výkop utkání je v 10:15. Přijďte nás podpořit!
15.11.Konečně za tři body!Filip MužátkoOd 17.9. 2022 čekal náš tým na výhru v podzimní části MSFL. V nedělním domácím zápase proti Hranicím byla tato nepříznivá série ukončena.
18.11.V posledním podzimním utkání nás čeká Frýdek-MístekFilip MužátkoNaši fotbalisté zakončí podzimní část MSFL v sobotu 19.11. venkovním duelem proti Frýdku-Místku. Zápas 16. kola MSFL má výkop v 13:30. Držte nám palce!
21.11.Dvoubrankové vedení na výhru nestačiloFilip MužátkoPoslední podzimní utkání v MSFL jsme odehráli na půdě Frýdku-Místku. V zápase jsme si dokázali vybudovat dvoubrankové vedení, to jsme však bohužel ztratili v rozmezí 72. až 84. minuty. Z venkovního duelu jsme tedy brali bod za remízu 2:2.
29.11.Hodnocení podzimní části sezóny: ÁčkoFilip MužátkoNepříliš povedenou podzimní část MSFL má za sebou náš první tým. Přečtěte si, jak první polovičku sezóny hodnotí hlavní trenér týmu Jan Šimáček. Hodnotící rozhovor je doplněn o základní týmové a hráčské statistiky.