Archiv

archiv článků

V dubnu 2023 vyšly tyto články:

30.4.Vítězně s Kroměříží! Filip MužátkoZ domácího utkání 26. kola MSFL jsme vzešli jako vítězové, když jsme ve velice zajímavé fotbalové bitvě podali výborný týmový výkon proti favoritovi soutěže z Kroměříže. Svými důležitými zákroky týmu pomohl gólman Lancman, gólově se prosadil obránce Sysel a penaltu proměnil ve stylu Antonína Panenky záložník Šuta.
30.4.Dorost vyhrál proti TelčiFilip MužátkoNaši dorostenci vyhráli ve venkovním utkání KP nad Telčí v poměru 0:4.
27.4.V pátek vyzveme doma KroměřížFilip MužátkoV pátek v podvečer vyzveme na Tržišti první tým tabulky. S Kroměříží se nám ale doma daří. Překvapíme favorita soutěže a připíšeme si proti Hanákům další vítězství?
24.4.Dorostenci pokračují v jarní jízdě Filip MužátkoNaši dorostenci si v nedělním utkání 19. kola KP Vysočiny zastříleli proti spojenému týmu Lipníku a Valče. Druhý tým tabulky odjel z Tržiště s osmigólovým přídělem.
23.4.V Rosicích bez šanceFilip MužátkoVe venkovním utkání 25. kola MSFL jsme zajížděli do Rosic, proti kterým se nám dlouhodobě nedaří. Bohužel, ani v tomto zápase jsme nedokázali tuto nelichotivou sérii zlomit. Domácí tým byl po celé utkání lepší a zaslouženě si tak připsal vítězství 2:0.
23.4.Benfika za tři body v RapoticíchFilip MužátkoPo dvou prohrách si naše rezerva připsala důležité vítězství, když ve venkovním utkání 19. kola KP Vysočiny porazila blízkého tabulkového soka - FC Rapotice. Gólově se za náš tým prosadili Chalupa, Koudela a Foltýn.
21.4.V sobotu do RosicFilip MužátkoV dalším utkání MSFL vyzveme v sobotu 22.4. venku Rosice. Přijeďte nás do Rosic podpořit a hnát za bodovým ziskem! Výkop utkání je v 16:00.
17.4.Benfika neuspěla proti DukovanůmFilip MužátkoNepříjemnou prohru 0:1 z hlediska tabulkového postavení si připsalo naše béčko proti Dukovanům. Soupeř se výhrou přiblížil našemu týmu na dva body.
17.4.První jarní výhra přišla nad Vítkovicemi Filip MužátkoVe 24. kole Moravskoslezské fotbalové ligy jsme se dočkali první jarní výhry. Dvěma góly k zisku důležitých tří bodů přispěl Franěk, jednou se trefil útočník Plichta.
14.4.V neděli nás na Tržišti čekají VítkoviceFilip MužátkoV neděli 16.4. vyzveme na domácí půdě tým Vítkovic. Proti poslednímu týmu tabulky si budeme chtít konečně připsat první jarní výhru. Přijďte nás na Tržiště podpořit!
11.4.Benfika dostala výprask v Pelhřimově Filip MužátkoHned osm branek inkasovalo naše béčko na půdě prvního týmu KP Vysočiny. V obou poločasech domácí tým zatížil naše konto čtyřmi góly a zaslouženě si tak došel pro tři body. Pro naši rezervu je to nejvyšší prohra za její působení v KP Vysočiny.
11.4.Dorostenci si hravě poradili s Radešínskou SvratkouFilip MužátkoDorostenci si připsali v druhém jarním zápase druhou výhru. Tentokrát na domácí půdě nastříleli šest branek Radešínské Svratce.
7.4.Hořký konec zápasu ve ZnojměFilip MužátkoZe Znojma jsme se vrátili bez bodů. V prvním poločase byl na hřišti pouze jeden tým a to domácí Znojmo, které klidně mohlo vyhrávat o více než jeden gól. Ve druhém poločase se náš výkon výrazně zlepšil, neproměnili jsme řadu šancí. V nastavení bohužel domácí proměnili nařízený pokutový kop a rozhodli tak o své výhře 2:1.
6.4.Ve Znojmě hrajeme dopoledne na Velký pátek Filip MužátkoUž v pátek dopoledne odehrajeme další utkání třetí ligy. Tentokrát zajíždíme na jižní Moravu, kde nás bude čekat Znojmo.
3.4.Benfika po přestávce otočila vývoj utkání Filip MužátkoV domácím utkání 16. kola KP Vysočiny vyzvalo naše béčko poslední tým soutěže Náměšť nad Oslavou. Našemu týmu se vůbec nepovedl první poločas, ve kterém inkasoval nepříjemný gól ve 45. minutě. Ve druhém poločase se výkon týmu zlepšil a po dvou pěkných gólech Chalupy z přímých kopů naši mladíci vybojovali cenné vítězství 2:1.
3.4.Na Tržišti tři body nezůstaly Filip MužátkoAni v pátém jarním mistrovském utkání jsme nedokázali vyhrát. Tentokrát jsme nestačili na jihomoravský Hodonín, který o své výhře rozhodl v 85. minutě.