V květnu 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.5.Výsledky týmů FCVMFilip MužátkoProhlédněte si výsledky našich týmů z uplynulého víkendu.
30.5.Áčko remizovalo s Blanskem Filip MužátkoTřetí výhra v řadě se nepovedla. Náš tým v domácím utkání 30. kola MSFL šel však po dvaceti minutách zaslouženě do jednobrankového vedení. Skóre 1:0 vydrželo až do 70. minuty, kdy hosté byli za svojí aktivitu ve druhém poločase odměněni vyrovnáním na konečných 1:1.
30.5.Benfika si spravila chuť proti BedřichovuFilip MužátkoPo dvou porážkách si naše rezerva spravila chuť vítězstvím 1:3 nad Bedřichovem. Výhra našeho týmu se však nerodila lehce, po prvním poločase bylo skóre 1:1. Ve druhém poločase náš tým zabral a během pěti minut dokázal vstřelit dva góly a stanovit tak konečný výsledek 1:3.
27.5.Po vítězství nad Jihlavou B nás čeká BlanskoFilip MužátkoPo středeční přesvědčivé výhře nad Jihlavou B čeká na náš tým další domácí zápas. V nedělním utkání 30. kola MSFL vyzvou naši fotbalisté tým Blanska. Výkop je v 10:15. Přijďte tým podpořit!
27.5.Víkendový program našich mužstevFilip MužátkoV sobotu zajíždí muži B na půdu Bedřichova. V neděli hraje áčko domácí utkání proti Blansku. Po utkání áčka se na Tržišti představí dorost proti Polné.
26.5.Áčko si hladce poradilo s Jihlavou BFilip MužátkoV předehrávce 34. kola MSFL hostili naši fotbalisté béčko Jihlavy. Svěřenci trenéra Jana Šimáčka v zápase nedopustili žádnou blamáž a soupeře porazili zaslouženě 4:0.
23.5.Výsledky týmů FCVM Filip MužátkoTakto vypadají výsledky našich týmů z víkendových zápasů.
23.5.Pojď hrát fotbal!Filip MužátkoMáte doma malého fotbalistu nebo fotbalistku? Přijďte 2.6. 2022 v 16:00 na Tržiště na nábor do naší mládeže. Hledáme kluky a holky ročníků: 2016, 2015, 2014.
23.5.Ve středu přijede na Tržiště Jihlava BFilip MužátkoNa náš tým čeká anglický týden v podobě dvou domácích zápasů. Nejprve ve středu 25.5. od 17:30 budeme na Tržišti hostit Jihlavu B. V neděli 29.5. nás čeká také domácí zápas, soupeřem našeho týmu v tradičních 10:15 bude FK Blansko. Přijďte nás podpořit!
22.5.Áčko otočilo utkání proti UničovuFilip MužátkoPět minut hry stačilo našemu týmu, aby ve druhém poločase otočil výsledek zápasu z 1:0 na 1:3.
22.5.Béčko prohrálo derby s TřebíčíFilip MužátkoNaše rezerva v utkání 23. kola KP Vysočiny hostila poslední HFK Třebíč. Ve vyrovnaném zápase byli šťastnější hosté, kteří po standardní situaci v 75. minutě vsítili jediný gól utkání a rozhodli tak o své výhře.
20.5.V neděli hrajeme v UničověFilip MužátkoMinulý týden proti Hlučínu to výsledkově našemu týmu nevyšlo. V neděli 22.5. od 10:15 v Uničově nás však čeká nový zápas, ve kterém budou chtít naši hráči odčinit poslední výsledek a dovézt z venkovního utkání bodový zisk.
20.5.Béčko hraje v sobotu doma s HFK TřebíčFilip MužátkoNa béčko čeká v sobotu tradiční derby s HFK Třebíč, která bojuje o přežití v krajské nejvyšší soutěži. Zápas se odehraje na Tržišti od 14:00. Přijďte naše kluky podpořit!
20.5.Víkendový program našich mužstev Filip MužátkoV sobotu se na Tržišti představí mladší a starší žáci proti Bedřichovu. Odpoledne pak hraje béčko derby s Třebíčí. Dorost hraje venku. V neděli hraje áčko venku s Uničovem. Céčko hraje v Oslavici zápas o první místo proti Rudolci.
18.5.Hledáme trenéry pro mládežnické týmy!Filip MužátkoMáte rádi fotbal a láká vás práce s mládeží? Tak zpozorněte! Do našeho klubu sháníme trenéry pro mládežnické kategorie. Můžeme vám nabídnout načerpání nových zkušeností (praxi), samozřejmostí je finanční ohodnocení a také klubové oblečení. Nabízíme také možnost dalšího trenérského růstu.
17.5.Benfika na lídra ze Speřic nevyzrála Filip MužátkoNa půdu prvních Speřic zajížděla naše rezerva v rámci 22. kola KP Vysočiny. Proti aspirantovi na postup do divize neodehrála špatné utkání, domácí tým však byl lepší v koncovce a po hattricku kanonýra Svobody vyhrál 3:0.
16.5.Výsledky týmů FCVM Filip MužátkoPodívejte se, jak se výsledkově dařilo našim týmům v posledních zápasech.
14.5.Áčko si z Hlučína odvezlo sedmigólový debaklFilip MužátkoNáš tým na utkání v Hlučíně nebude v dobrém vzpomínat. Už od 8. minuty domácí mužstvo vedlo 2:0. Do konce poločasu ještě Hlučín přidal jeden gól. Ve druhém poločase domácí gólové hody pokračovaly a zastavily se až na čísle sedm. Naši fotbalisté také měli určité náznaky šancí, žádná se však neuchytila a Hlučín si tak připsal zasloužené vítězství 7:0.
13.5.Víkendový program našich mužstev Filip MužátkoÁčko hraje svoje utkání už dnes večer v Hlučíně. Na Tržišti se představí v neděli dorost proti Světlé nad Sázavou. Béčko hraje venku proti Speřicím.
12.5.V pátek večer hrajeme v HlučíněFilip MužátkoPo vydařeném utkání proti Kroměříží zajíždí v pátek 13.5. náš tým na půdu Hlučína. Zápas 28. kola MSFL má výkop v 19:00.