archiv článků

V říjnu 2023 vyšly tyto články:

Další stránky
1>>
31.10.Členská schůze zvolila nové vedení klubFilip MužátkoV pondělí 30.10. byla svolaná členská schůze klubu. Schůze se zúčastnilo celkem 40 členů s oprávněným hlasovacím právem.
31.10.Trenér Šimáček po podzimní části končíFilip MužátkoVedení klubu na včerejší členské schůzi oznámilo, že trenér Jan Šimáček po skončení podzimní části Divize D opustí trenérské kormidlo u prvního týmu.
31.10.Konečně za tři body!Filip MužátkoAž do 13. kola čekali na premiérovou výhru v této divizní sezoně fotbalisté Velkého Meziříčí. Dočkali se až v neděli proti Polné.
31.10.Béčko dostalo výprask od RapoticFilip MužátkoBéčko proti Rapoticím na domácí půdě schytalo bůra a nadále se tak krčí na posledním místě tabulky KP Vysočiny.
30.10.Dorostenci s béčkem Líšně neúspěšní Filip MužátkoNaši dorostenci z venkovního dvojzápasu v Líšni nedovezli žádné body.
25.10.Benfika vysoko prohrála v KameniciFilip MužátkoNa venkovní utkání v Kamenici nad Lipou bude nejlepší co nejdříve zapomenout. Domácí tým naše konto zatížil hned 8 góly a uštědřil nám vysokou prohru 8:2.
25.10.V Pelhřimově prohraFilip MužátkoDůležité utkání 12. kola Divize D jsme bohužel v Pelhřimově bodově nezvládli. Nadále tak jsme na posledním místě tabulky se ziskem 3 bodů. Se zraněním hlavy navíc musel střídat v 15. minutě Bouček. Ať seš brzo v pohodě, Michale!
23.10.Dorostenci o body Pelhřimov neobrali Filip MužátkoStarší a mladší dorostenci ve 12. kole dorostenecké divize vyzvali na domácí půdě Pelhřimov. Oba týmy proti blízkému tabulkovému soupeři bohužel prohráli.
18.10.Oznámení o konání členské schůze spolku FC VMFilip MužátkoVýbor spolku FC Velké Meziříčí, z.s. svolává členskou schůzi spolku FC Velké Meziříčí, z.s., která se bude konat dne 30.10. 2023 v 18:00 v klubovně FC Velké Meziříčí, z.s. pod adresou Velké Meziříčí, U Tržiště 2236/2.
17.10.V derby byla šťastnější VrchovinaFilip MužátkoV 11. kole Divize D nás čekalo derby s Vrchovinou. Říká se, že derby nemá favorita, v tomto zápase se však více dle tabulkového postavení očekávalo od hostů. Ti v prvním poločase toto očekávání naplnili, kdy si vybudovali jednobrankový náskok. Ve druhém poločase ale náš tým zapnul a zápas mohl klidně otočit ve svůj prospěch. Vrchovina však bohužel využila v poslední desetiminutovce brejk a došla si tak pro vítězství 0:2.
16.10.Proti Vyškovu bez bodůFilip MužátkoStarší a mladší dorostenci prohráli své zápasy s Vyškovem.
16.10.Benfika prohrála nejtěsnějším rozdílemFilip MužátkoAni v desátém utkání si béčko nepřipsalo potřebnou výhru. V prvním poločase si náš tým vypracoval řadu nadějných gólových příležitostí, žádná však neskončila v brance hostů. Naopak hosté svojí šanci využili a došli si tak pro tři body.
13.10.V nedělí nás čeká derby s Novým Městem na MoravěFilip MužátkoČtvrtá nejvyšší fotbalová soutěž vstupuje do závěrečné třetiny své podzimní porce zápasů.
11.10.Starší přípravka postoupila do kvalifikace o republiku v PLANEO CUPFilip MužátkoStarší přípravka U11 zvládla skvěle první a druhé předkolo PLANEO CUP a postoupila tak do kvalifikace o republikové finále největšího mládežnického turnaje v ČR.
9.10.Se Žďárem dvě prohryFilip MužátkoStarší a mladší dorostenci si v domácích zápasech proti Žďáru nad Sázavou nepřipsali žádné body.
9.10.Béčko vysoko prohrálo se Sapeli Polná Filip MužátkoVysokou prohru 5:0 muselo zkousnout naše béčko v nedělním utkání proti Sapeli Polná.
9.10.V Humpolci bez bodů Filip MužátkoAni v desátém utkání Divize D jsme nedokázali naplno bodovat a nadále nám tak patří poslední 16. místo tabulky.
3.10.Benfika remizovala s Bystřicí nad PernštejnemFilip MužátkoBéčko v 9. kole KP Vysočiny hostilo ještě v minulé sezóně divizní Bystřici nad Pernštejnem. Hosté v utkání vedli během 30 minut o dvě branky. Kontaktní gól náš tým ještě vstřelil do poločasu. Ve druhém poločase se nám povedlo v 56. minutě skóre vyrovnat. Do konce utkání jsme si vypracovali pár nadějných příležitostí, žádná však neskončila gólově a konečný stav utkání tak byl remízový.
3.10.V derby s Velkou Bíteší těsná prohra Filip MužátkoAni v devátém kole Divize D nepřišel první tříbodový zisk. V nedělním derby s Velkou Bíteší se hrál hodně soubojový fotbal, z kterého dokázali bohužel více vytěžit hosté, když v 88. minutě vystřelil Bíteši tři body Merdita.
2.10.Dorostenci v Chotěboři neuspěli Filip MužátkoStarší a mladší dorostenci odjížděli do Chotěboře s vidinou možného bodového zisku. Ani jednomu týmu se však tříbodová loupež nepovedla.