Archiv

archiv článků

V květnu 2026 vyšly tyto články:

14.5.Nábor do mládeže proběhne ve čtvrtek 28.5.Filip MužátkoMáte doma malého fotbalistu nebo fotbalistku? Přijďte ve čtvrtek 28.5. 2026 v 16:00 na Tržiště na nábor do naší mládeže. Hledáme děti ročníků 2019 a 2020.
14.5.V sobotu hrajeme proti Žďáru nad Sázavou Filip MužátkoV sobotu nás čeká venkovní utkání proti tradičnímu rivalovi - FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou. Výkop bude v 17:00. Přijeďte nás na Bouchalky podpořit!
11.5.Víkendové výsledky 8.5. - 10.5.Filip MužátkoPřinášíme vám kompletní výsledkový přehled našich týmů.
11.5.Důležitý zisk tří bodů Filip MužátkoDůležité domácí utkání proti Spartě Brno jsme zvládli. O našem vítězství rozhodl v samotném závěru druhou trefou v utkání Patrik Chalupa.
11.5.Béčko dostalo pořádný gólový přídělFilip MužátkoBéčko nezvládlo domácí utkání s Herálcem a po velmi nepovedeném výkonu utrpělo vysokou porážku 0:7.
6.5.V pátek hrajeme doma proti Spartě Brno Filip MužátkoV pátek budeme hrát doma proti Spartě Brno. Výkop utkání bude v 17:00 na Tržišti. Přijďte nás podpořit!
4.5.Víkendové výsledky 1.5. - 3.5.Filip MužátkoPřinášíme vám kompletní výsledkový přehled našich týmů.
4.5.Čtyřgólový příděl v Chotěboři Filip MužátkoVe venkovním utkání v Chotěboři jsme na body nedosáhli a po nepovedeném výkonu zejména v prvním poločase jsme prohráli 0:4.
4.5.Béčko odvezlo tři body z Rapotic Filip MužátkoBéčko zvládlo mimořádně divoké a vyhrocené utkání v Rapoticích, kde zvítězilo 3:2. V první půli si vypracovalo dvoubrankový náskok, domácí však po změně stran utkání zdramatizovali a až do konce se bojovalo o výsledek.