Archiv

archiv článků

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

14.8.Áčko doma vyzve ČSK Uherský BrodVMZ - UHB, 2.kolo | Filip MužátkoPo týdnu opět vyběhne Šimáčkova družina na zelený pažit, soupeřem našeho áčka bude jeden z nejstarších fotbalových klubů v České republice, ČSK Uherský Brod. Nedělní zápas bude mít výkop tradičně v 10:15.
14.8.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoV neděli od 10:15 hraje doma áčko proti ČSK Uherský Brod. Po zápase áčka vyběhne na Tržišti také naše béčko, od 14:00 proti FC Náměšť nad Oslavou-Vícenice. Ostatní týmy našeho klubu zatím své mistrovské zápasy nehrají.
13.8.Trenér Šimáček před Uherským BrodemFilip MužátkoJiž v neděli od 10:15 vyzve doma naše áčko Uherský Brod. Přečtěte si, co od zápasu očekává Jan Šimáček nebo na jakém místě se tým ještě snaží posílit.
12.8.Rozhovor s Matějem Syslem Filip MužátkoSvůj první start v základní sestavě za áčko si proti Uničovu odbyl dvacetiletý Matěj Sysel. Přečtěte si, jak zápas hodnotí, co očekává od nedělního zápasu s Uherským Brodem nebo jaký vidí hlavní rozdíl mezi krajským přeborem a MSFL.
9.8.Béčko v prvním mistráku porazilo Bedřichov 4:0Filip MužátkoPo devíti měsících se opět rozjel kolotoč mistrovských utkání v krajském přeboru Vysočiny. Naše béčko zajíždělo na půdu Bedřichova, se kterým v minulé sezóně prohrál 1:0, náš tým měl Bedřichovu tedy co vracet.
9.8.Áčko přivezlo z Uničova tři body po výhře 3:1Filip MužátkoPrvní zápas, první tři body v nové sezóně. Naše áčko na úvod soutěže nečekal lehký soupeř, ale první mužstvo sehrálo povedené utkání a do Velkého Meziříčí veze výhru 3:1.
6.8.Rozhovor s trenérem Šimáčkem před startem sezónyFilip MužátkoSvěřence trenéra Jana Šimáčka čeká v neděli první duel sezóny na půdě Uničova. Přečtete si, jak trenér áčka viděl výkony svých hráčů v přípravě a co čeká od nadcházející sezóny.
4.8.Čekání skončilo, Velmez na startu sezóny vyzve SK UničovUNI - VMZ 1:3, 1.kolo | Filip MužátkoNová sezóna, nová kapitola, nový začátek. Fotbaloví fanoušci se po opravdu dlouhé pauze můžou těšit na zápasy v Moravskoslezské fotbalové lize. Naše áčko zajíždí v neděli 9.8. k prvnímu zápasu sezóny do Uničova, utkání začíná v 10:15.
4.8.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoKolotoč mistrovských utkání začíná jako prvnímu béčku, který v sobotu zajíždí do Bedřichova u Jihlavy, utkání začíná v 16:30. V neděli zahajuje sezónu také naše áčko proti SK Uničov, venkovní utkání začíná v 10:15.
1.8.V generálce vyhrálo áčko 2:1 nad HumpolcemFilip MužátkoTýden před začátkem MSFL sehrálo áčko poslední přípravný zápas proti Humpolci. Náš tým potvrdil roli favorita a připsal si vítěství 2:1. V neděli 9.8. vyběhne náš tým proti Uničovu k prvnímu mistrovskému utkání sezóny.
1.8.Souhrn výsledků áčka v letní přípravěFilip MužátkoÁčko dnešním utkáním proti Humpolci zakončilo sérii pěti přípravných zápasů na novou sezónu, ani v jednom z nich náš tým nepoznal hořkost porážky.