Archiv

archiv článků

V srpnu 2023 vyšly tyto články:

2.8.Áčko generálku zvládlo úspěšněFilip MužátkoV generálce na novou sezónu jsme vyzvali tým Nové Vsi u Nového Města na Moravě, která působí v KP Vysočiny. V prvním poločase se našemu týmu příliš nedařilo. Ve druhém poločase se obraz hry změnil a připsali jsme si tak povzbudivou výhru 3:1.
4.8.Žďárský deník: Fotbalisté Meziříčí musí dál řešit problémy. Bude to na morál, tuší kouč ŠimáčekFilip MužátkoJakoby se červnovým sestupem ze třetí ligy strhla lavina problémů. Fotbalový klub ve Velkém Meziříčí neprožívá v posledních týdnech ideální období.
6.8.Benfika generálku zvládlaFilip MužátkoBenfika včera odehrála generálku před startem KP Vysočiny proti Borům. Nováček I.A třídy brzy v utkání vedl o dvě branky. Naši hráči však dokázali nelichotivý start utkání napravit a došli si nakonec pro vítězství 7:3.
7.8.Na úvod sezóny remíza ve ŽdirciFilip MužátkoV úvodním kole nové sezóny Divize D jsme zajížděli do Ždírce nad Doubravou. V prvním poločase měli ze hry více domácí a po zásluze vedli 1:0. Ve druhém poločase se výkon našeho týmu zlepšil a odměnou byla vyrovnávací trefa Havlíka v 84. minutě, která stanovila konečný výsledek 1:1.
9.8.30 let od zatravnění hřiště!Filip MužátkoPřed 30 lety se v našem klubu naplnil sen několika generací hráčů, funkcionářů a celé fotbalové veřejnosti ve Velkém Meziříčí.
15.8.Benfika nestačila na FŠ TřebíčFilip MužátkoV prvním kole nové sezóny KP Vysočiny se naše béčko utkalo doma s FŠ Třebíč. Soupeř, který je nováčkem soutěže, si v prvním poločase vybudoval dvoubrankový náskok a ve druhém poločase přidal další čtyři góly. Béčko si tak připsalo na úvod sezóny vysokou prohru 0:6.
15.8.Proti Speřicím remíza 3:3Filip MužátkoV prvním domácím utkání sezóny Divize D se naši fotbalisté utkali se Speřicemi. V divokém prvním poločase jsme dvakrát dotahovali jednobrankový náskok soupeře. Ve druhém poločase jsme šli po brance Mirka Malaty do vedení. Soupeř však bohužel dokázat odpovědět a zrodil se tak konečný výsledek 3:3.
21.8.Starší i mladší dorostenci vysoko prohráli se Svratkou BrnoFilip MužátkoNepříliš povedený start do dorostenecké divize mají za sebou naše týmy starších a mladších dorostenců. Proti silnému soupeři z Brna oba týmy vysoko prohrály.
21.8.Benfika remizovala s béčkem ŽďáruFilip MužátkoV druhém utkání sezóny KP Vysočiny se naše béčko utkalo v derby s rezervou Žďáru nad Sázavou. Domácí fotbalisté zejména v prvním poločase Benfiku značně přehrávali, ovšem bez gólového efektu. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a náš tým i s trochou štěstí mohl utkání vyhrát. Nicméně, duel skončil dělbou bodu po bezbrankové remíze 0:0.
21.8.V Tasovicích nezvládnutý druhý poločasFilip MužátkoNa venkovní duel 3. kola Divize D nebudeme vzpomínat dobře. V prvním poločase si naše mužstvo vybudovalo jednobrankový náskok po proměněné penaltě Dolejšem. Tasovice však výsledek prvního dějství nikterak nezaskočil a svojí velice aktivní hrou ve druhém poločase zatížily naše konto pěti góly a bohužel zcela zaslouženě se zrodil konečný výsledek 5:1.
23.8.Spolupráce se značkou PenaltyFilip MužátkoNovým dodavatelem fotbalového sortimentu pro náš klub se stala brazilská sportovní značka PENALTY.
23.8.AUTO POKORNÝ novým generálním partnerem klubuFilip MužátkoFC Velké Meziříčí s potěšením oznamuje, že novým generálním partnerem klubu se stala společnost AUTO POKORNÝ.
28.8.Dorostenci v Hodoníně nepochodiliFilip MužátkoDorostenci zajížděli na druhé kolo dorostenecké divize na půdu Hodonína. Starší dorostenci po dobrém výkonu prohráli se svým soupeřem 3:0. Mladší dorostenci na svého soupeře herně ani výsledkově nestačili a prohráli s ním 7:0.
29.8.Benfika přišla o výhru v posledních vteřináchFilip MužátkoPrvní výhru v nové sezóně chtělo vybojovat naše béčko v domácím derby proti rezervě Vrchoviny. V prvním poločase byl náš tým nebezpečnější než hosté a zahodil řadu dobrých příležitostí. Ve druhém poločase se hosté zlepšili a byli více aktivnější, ovšem do gólového vedení jsme šli my po proměněné penaltě Koudelou. Vrchovina však nic nevzdala a v poslední minutě vyrovnala svým brankářem po rohovém kopu na konečných 1:1.
29.8.Áčko nestačilo na béčko LíšněFilip MužátkoAni ve čtvrtém utkání si naši fotbalisté nepřipsali tři body za výhru. Hosté z Líšně posíleni o hráče z širšího kádru áčka diktovali po celý zápas tempo hry a došli si pro zasloužené vítězství 3:0.
31.8.Začátek sezóny žáků Filip MužátkoFotbalová sezóna pro mladší i starší žáky začala již tradičně soustředěním v Koněšíně, které se konalo od 17. do 20. srpna.