Přípravu na sezónu zahájili dorostenci v půlce července a plánováno bylo scházet se k tréninkům třikrát týdně. Bohužel, v letní fázi přípravu ovlivňovalo několik faktorů a účast na trénincích nebyla příliš dobrá. Šlo především o různé brigády a dovolené. Z tohoto důvodu se několikrát stalo, že byl některý trénink zrušen. Situace s tréninkovou docházkou se trochu zlepšila začátkem školního roku. Avšak i tady nebyla stoprocentní, jelikož někteří hráči zůstávali přes týden na internátech.

Vzhledem k tomu, že nikdo z nás neměl s krajským přeborem dorostu žádnou zkušenost, nevěděli jsme, co nás bude čekat a na co se nejvíce připravit. To jsme ale záhy zjistili. V úvodu nás čekala hned trojice utkání v jednom týdnu a ta nám okamžitě nastavila zrcadlo. Dovolím si tvrdit, že herně jsme za nikým příliš nezaostali, ale trápilo nás především množství individuálních chyb, nedůraz v osobních soubojích, nekoncentrovanost a také neproměňování gólových příležitostí.

V nedohrané podzimní části soutěže jsme odehráli osm utkání s bilancí tří vítězství jedné remízy a čtyř proher. Podařilo se nám vstřelit 21 branek a od soupeřů jsme jich inkasovali 20.

V téměř celé části soutěže nás doplňovalo několik kluků ze starších žáků, kteří plnohodnotně zapadli do týmu a svým výkonem rozhodně nezklamali. Tímto bychom jim i jejím trenérům chtěli poděkovat za příkladnou spolupráci.

Hned jak to bude možné zahájíme přípravu na jarní část sezóny abychom byli co nejlépe připraveni.


Statistiky

Vstřelené branky: Petr Švejda 5, Ondřej Chodák 4, Martin Mička 3, Vojtěch Adam 3, Vít Musil 2, Samuel Šváb 2, Tomáš Novotný 1, Matěj Vidlák 1

Žluté karty: Josef Pacal 2, Martin Mička 1, Vojtěch Adam 1, Petr Švejda 1


Tabulka