FC Velké Meziříčí 1:3 (0:0) FC Svratka Brno

Góly: 60. Güttler - 55. Knoll, 66. Janík, 78. Gabi

Sestava FCVM: Lancman - Votava (70. Malata Mar.), Žalud, Sysel, Malata Mar. (46. Hron), Císař, Jonáš, Halcin (70. Karmazín), Güttler, Karmazín (46. Havlík), Malata Mir. (70. Chodák)

Hodnocení trenéra Milana Volfa: Ve srovnání s minulým týdnem bylo naše představení jako den a noc. Soupeř byl důraznější, přesto jsme si v prvním poločase vypracovali spoustu šancí, bohužel bez úspěchu. Ve druhém poločase jsme tolik šancí již neměli a propadali jsme ještě více v osobních soubojích. Je třeba, abychom razantně zlepšili běžecký výkon, snažili se hrát více dopředu a zjednodušili hru. Jediné pozitivum bylo, že jsme gól z penalty vstřelili po akci, kterou jsme nacvičovali.

V dalším přípravném utkání nás čeká účastník MSFL - TJ Start Brno. Utkání je na programu v sobotu 24.2. 2024 od 11:30 v TC Lužánky.

Úvodní foto: NovinyVM.cz