FC Velké Meziříčí B 5:2 (3:0) FC PBS Velká Bíteš B

Góly FCVM: 2x Dymáček, Chalupa, Blažek, Palas A.

Sestava FCVM: Kolouch - Mička, Šimáček, Bibr, Palas S., Winterling, Starý, Vala, Blažek, Koudela, Dymáček

Střídali: Prokop, Chalupa, Mužátko, Palas A., Nguyen

Hodnocení trenéra Libora Švece: Do utkání jsme nevstoupili dobře. Byli jsme pomalí a vázla nám kombinace. Soupeř byl do třicáté minuty lepším týmem. Od vstřelení vedoucího gólu se ale naše hra zlepšila a po důrazu ve vápně jsme do poločasu vstřelili další dva góly. Do druhé půle jsme vyměnili 5 hráčů a provedli změny v rozestavení a troufnu si říct, že jsme až do konce byli lepším týmem. Sice jsme obdrželi dva laciné góly, ale dostávali jsme se do spousty šancí. Díky laxnosti v koncovce jsme nedali vice gólů.

V dalším utkání vyzve béčko Jiskru Měřín. Přípravný duel se bude hrát v neděli 10.3. ve 14:00 hod. na umělé trávě ve Velkém Meziříčí.