FC Slovan Rosice 9:0 (3:0) Starší dorost

Rozhodčí: Šíma Nikolas.

Diváci: 96

Sestava FCVM: Bazala - Tuček Jan, Tuček Jakub, Teplý, Šváb, Chromý, Dobrovolný (76. Svoboda), Starý, Maňhal, Vala (C), Nguyen (64. Staněk)

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Soupeř byl velice kvalitní a vyspělý. Proto neřeším výsledek. Předvedli jsme dobrý výkon. Jen je škoda nevyužitých brankových příležitostí.

FC Slovan Rosice 3:2 (3:0) Mladší dorost

Góly FCVM: 50. Kašpar, 53. Svoboda

Diváci: 69

Sestava FCVM: Trutna - Dostál, Večeřa (81. Tuček Jakub), Havlíček, Havlík, Fanta (59. Šváb), Hladík, Janšta (76. Teplý), Kašpar (C), Pospíšil (59. Staněk), Svoboda

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Prvních 15 minut jsme prospali a to rozhodlo o výsledku zápasu. Potom jsme hru vyrovnali a ve druhé půli byli lepším týmem na hřišti. Bohužel se nám v závěrečném tlaku nepodařilo vyrovnat.

Dorostenci se v dalším kole představí doma, když v neděli 17.3. vyzvou brněnské Židenice. Starší dorost bude mít výkop v 10:00 a mladší ve 12:15. Bude se hrát na umělé trávě na ulici Školní.