Diváci: 93 Rozhodčí: Černoevič – Volek, Macrineanu.

Sestřih branek z utkání:

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: To co nás zdobilo prvních devět kol, a to pevná obrana bez taktických a individuálních chyb, tak dnes to byl pravý opak a během jednoho zápasu jsme dostali skoro stejný počet gólů, jako ve všech předešlých zápasech. Soupeři jsme to dnes hodně ulehčili. Klobouk dolů před jejich efektivitou, protože dali gól snad ze všeho. Zato my se venku trápíme a nedat pět zápasů za sebou ani jednu branku taky hovoří za vše. My měli velikou šanci za stavu 2:0, jenže jsme nedali a de facto z protiútoku jsme dostali na 3:0, tam jsme se mohli dostat zpět do zápasu. V kabině o poločase jsme si řekli, že musíme hrát poctivě zezadu a zkusit dát gól. Vše bylo zbytečný, protože ve 47. minutě dostaneme na 4:0, pak už byli hráči psychicky dole a bylo jen otázkou kolik gólů dostaneme. Kluci se dnes přesvědčili, že bez kvalitního tréninkového procesu nemáme s tímto soupeřem šanci. Po dvou vyhraných zápasech přišla pořádná facka, která nás vrátila zpět do reality.

Další zápas odehraje áčko doma v sobotu 10.10. od 10:15 proti Jihlavě B.