Starší žáci hráli KP Vysočiny a OP okresu Žďár nad Sázavou. V KP, který hrálo 12 mužstev, obsadili po základní části (podzimní) 1. místo, když vyhráli 10 zápasů a 1 prohráli při skóre 87:11 a se ziskem 30 bodů. V jarní části se hrála nadstavba, ve které bylo 6 nejlepším týmů z podzimní části. Tato nadstavba se hrála dvoukolově. Náš tým opět tuto nadstavbu vyhrál. Z 10 zápasů 9 vyhrál a 1 remizoval při skóre 75:20. Náš tým měl na druhý Bedřichov náskok 16 bodů. Tímto se naši hráči stali mistři KP Vysočiny.

Vzhledem k tomu, že hráčů bylo 21, tak se na začátku sezóny přihlásila i okresní soutěž starších žáků. Tato soutěž se hrála na zmenšeném hřišti v počtu 8+1. Náš tým obsadil ze 14 mužstev 8. místo se ziskem 36 bodů a skóre 96:83. Celkově naši hráči v OP vyhráli 11 zápasů, 3 remizovali a 12 prohráli. Družstvo pravidelně doplňovali i hráči z mladších žáků.

V základní části KP byli našimi nejlepšími střelci a zároveň nejlepšími střelci soutěže Dominik Maňhal (19 branek) a Dominik Tichý (18 branek). V nadstavbové části byl nejlepším střelcem také náš Adam Staněk se 14 vstřelenými brankami. Starší žáci hráli také v Krajském poháru Vysočiny, kde se probojovali do finálového turnaje nejlepších 4 mužstev. V semifinále porazili tým Želetavy 2:1. Ve finále však prohráli s Chotěboří 0:1 a umístili se tak na druhém místě.

Na závěr bychom chtěli velmi poděkovat hráčům za předvedené výkony, za jejich přístup k tréninkům a také rodičům za podporu, kterou klukům projevovali po celou sezónu. Hráčům přejeme, aby se jím do budoucna co nejvíce dařilo a aby na sobě co nejvíce pracovali.

Trenéři: Pavel Mezlík a Josef Voda