V prvním předkole jsme se v Polné potkali s týmy z našeho kraje. V úvodním zápase jsme hráli s Hlinskem a zápas jsme bez problémů zvládli a dobře tak do turnaje vstoupili. Ve druhém zápase to byl vyrovnaný boj s Bedřichovem, kde oba týmy neproměnily dost šancí, nakonec z toho však byla naše výhra. V dalším zápase jsme prohráli se suverénní Polnou, která celý turnaj vyhrála. V následujícím zápase byla vidět krásná přestřelka s FŠ Třebíč a po vítězství 11:7 jsme byli šťastnější my. Poslední zápas se Žďárem nad Sázavou jsme zvládli a postoupili jsme tak do druhého předkola poháru.

Druhé předkolo jsme odehráli ve Vyškově a utkali se tak s týmy, se kterými se běžně v soutěži nepotkáme, takže jsme byli za toto srovnání rádi. Na turnaj jsme bohužel jako trenéři kvůli škole nemohli, ale poděkování patří všem rodičům, kteří to s kluky zvládli. Bohužel jsme se v prvním zápase potkali s Líšní, který byla hodně nad naše síly a na klucích to bylo vidět v dalších dvou utkáních s Kuřimí a Znojmem, kde jsme po celkem vyrovnaných zápasech prohráli. Poslední dva zápasy už na klucích byla vidět větší uvolněnost, což se ukázalo i na jasných výsledcích s domácím Vyškovem a Ivančicemi. Nakonec z toho bylo čtvrté místo, ze kterého jsme postoupili o jediný gól do kvalifikace o závěrečné finále celého turnaje.

Kluky musíme za oba turnaje pochválit, protože do toho dali všechno a jsou za to odměněni dalšími zápasy. Budeme věřit, že to zvládneme i v dalším kole a podíváme se na velké republikové finále. Ještě jednou, velké díky patří rodičům, kteří nám pomohli hlavně s dopravou a s dohledem na kluky.

Trenéři: Marek Malata, Mirek Malata