Diváci: 150

Rozhodčí: Řezníček- Silný, Volek

FC VM: Kolář- Bouček, Komínek, Mucha, Vašíček - Urbánek, Puža, Demeter, Nedvěd (90. Vošmera), Dolejš - Plichta(92. Malata Mir.)

Vratimov: Střalka- Duda (72.Demianenko), Igbinoba, Varadi, Hajnoš (46.Hruška)- Dziuba, Ptáček (67. Klejnot), Ožvolda (K), Skwarczek (79.Kundrátek) Hladík (79.Bzirský)- Teplý

Naši fotbalisté zahájili zápas parádně. Hned v první minutě se po přiklepnutí Plichty dostal ke střele Puža, který otevřel skóre zápasu - 1:0. Áčko poté převzalo plně kontrolu nad hrou a vytvořilo si další zajímavé příležitosti z kopačky Dolejše a Plichty. Břevno trefil hlavou po standardní situaci Puža. Hosté po úvodní čtvrthodině začali hrát aktivněji. Do ohrožení branky Koláře se dostávali ale pouze ze standardních situací nebo ze střeleckých pokusů za hranicí velkého vápna. Do kabin odcházeli týmy za stavu 1:0.

Ve druhém poločase naši fotbalisté hrozili zejména z brejkových situacích. Hostující tým se naopak nemohl dostat za obranný vál našeho týmu. Do slibné šance se hned po deseti minutách druhé půle dostal Demeter, mířil však jenom doprostřed brány. O chvíli později se do velké šance dostal Plichta, bránu bohužel přestřelil. V 67. minutě využil Dolejš chyby brankáře a jednoho z obránců Vratimova a dovezl míč až do odkryté brány - 2:0. V poslední čtvrthodině se do velké šance opět dostal Plichta, tentokrát však vytáhl skvělý zákrok hostující brankář Střalka. V 81. minutě hosté snížili, když se po centru do šestnáctky trefil Hruška - 2:1. Kdo čekal po gólů hostů nějaký výrazný tlak Vratimova, tak se mýlil. Áčko zbytek zápasu dohrálo v bezpečí od branky Koláře a došlo si tak pro důležité vítězství 2:1!

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: V posledním zápase jsme potřebovali vyhrát jakýmkoliv způsobem. Jsem rád, že jsme to zvládli a podle mě jsme vyhráli zaslouženě, protože jsme měli daleko více šanci než soupeř. Předvedli jsme týmový výkon a opět mi kluci ukázali, že to jde a naše postavení v tabulce mělo být daleko lepší.