FC SLOVAN Havlíčkův Brod 1:1 (1:0) Starší dorost

Gól FCVM: 60. Maňhal

Rozhodčí: Soukupová Věra – Liška Zbyněk, Herink Tomáš

Diváci: 100

Sestava FCVM: Kolouch - Tuček Jan, Tuček Jakub, Teplý, Prokop, Nguyen (54. Staněk), Vala (C) (90. Havlíček), Starý, Maňhal, Dobrovolný, Chromý (67. Šváb)

Hodnocení trenéra Karla Nováčka: Začátek utkání jsme vůbec nezachytili. Všude jsme byli pozdě a prohrávali osobní souboje. Hru se nám podařilo vyrovnat až kolem třicáté minuty. Druhá půle už byla vyrovnaná.

FC SLOVAN Havlíčkův Brod 6:0 (5:0) Mladší dorost

Rozhodčí: Liška Zbyněk – Soukupová Věra, Herink Tomáš.

Diváci: 77

Sestava FCVM: Trutna - Dostál (46. Kašpar), Večeřa, Havlíček (57. Janšta), Havlík, Fanta, Šváb (C) (76. Matuszek), Hladík, Nožička (46. Musil), Pospíšil, Svoboda (64. Staněk)

Hodnocení asistenta trenéra Denisa Hotárka: V prvním poločase nás trápil nedůraz a zbytečné ztráty míčů, druhý poločas byl z naší strany důraznější, dokázali jsme si vytvořit i gólové situace, které jsme nedokázali proměnit.

Dorostenci v dalším zápase vyzvou v neděli doma 21.4. béčko Znojma. Starší budou mít výkop v 10:00 a mladší ve 12:15.