Starší přípravka

V sobotu 1.2. jsme se zúčastnili turnaje v Třebíči, kde jsme narazili na mužstva FŠ Třebíč, Fotbalové školičky Kuřim, FC Náměšť nad Oslavou. Turnaj se hrál dvoukolově čili odehráli jsme šest zápasů. FŚ Třebíč jsme dvakrát porazili a s Fotbalovou školičkou a FC Náměšť nad Oslavou jsme jednou vyhráli a jednou remizovali i přes tyto dvě zaváhání v podobě nerozhodných zápasů jsme turnaj vyhráli.

Sestava: Trojan, Dřímal, Slabý, Teplý, Chaloupka, Kúřil, Dočekal, Seifer Kvido, Jašek.

V neděli 2.2. jsme zajeli k přátelskému zápasu do Okříšek, kde jsme po kvalitním výkonu soupeře jednoznačně vysoce porazili.

Sestava: Fic, Kašpar, Vejmělek, Bílek, Dvořák, Horníček, Burián, Šiljeg, Vihanček.

V sobotu 8.2. jsme opět zajížděli na odpolední turnaj do Bystřice nad Pernštejnem. Během odpoledne jsme odehráli šest zápasů. V prvních dvou zápasech jsme jasně dominovali nad soupeři a dohromady jsme nastříleli 24 branek. Pak přišli dva vyrovnanější zápasy, první jsme vyhráli o dva góly a v tom druhém jsme vedli 2:0, ale pak jsme neproměnili šance a přišel dvakrát trest v podobě vyrovnání skóre a zápas skončil zaslouženou remízou. Pátý zápas jsme zvládli výborně a soupeři nastříleli osm branek. V posledním zápase nás čekal nejtěžší soupeř a podle mě nejlepší mužstvo turnaje Sparta Brno, kterou jsme porazili 2:0 a díky tomu jsme turnaj vyhráli.

Sestava: Trojan, Hubl, Kliner, Burián, Horníček, Chaloupka, Dřímal, Dočekal, Seifer Kvido.