Rozhodčí: Zaoral. ŽK: 2:1.

Diváci: 135.

FC VM: Kolář – Bouček, Puža, Mucha, Nedvěd – Dolejš, Šuta, Urbánek, Vošmera (82. Karmazín) – Plichta, Mirek Malata (68. Mezlík).

Uničov: Kalina – Bala, Svoboda (73. Dittmer), Ambrozek, Komenda (C), M. Vybíral (64. Šidlík), Koutek, Krč (88. P. Vybíral), Kamas, Můčka, Koutný.

Začátek utkání 12. kola MSFL patřil aktivně hrajícím hostům. Hned v osmé minutě se po povedeném sólu dostal před Koláře záložník Ambrozek, který našeho brankáře přehodil, míč naštěstí skončil jen na břevně. Ve 13. minutě se hostě opět dostali do velké šance, ze slibné pozice však bránu přestřelili. Ve 21. minutě si opět uničovští vypracovali velkou šanci, první pokus vyrazil Kolář, aby z následné dorážky Krč přestřelil polo odkrytou branku. Naši hráči tento tlak však přežili a ve 38. minutě se po rohu dostal do šance Mucha, gólman hostů jeho nebezpečný pokus lapil. Ve 42. minutě se náš tým dostal opět do zajímavé šance, tentokrát hlavičkoval Plichta a hostující brankář měl plné rukavice práce s tím, aby balón vytáhl na tyč.

Ve druhém poločase už hosté přece jen trestali. Ve 47. minutě se dostal ve vápně k zakončení kanonýr Krč a bylo to 0:1 pro Uničov. Naši fotbalisté mohli vzápětí vyrovnat, ale Nedvěd orazítkoval pouze tyč Uničova. V 58. minutě se dostal Krč k zakončení po hraničním souboji s Pužou a prostřelil Koláře, 0:2. Hosté měli zbytek zápasu pod kontrolou a v poslední desetiminutovce si ještě vytvořili dvě gólové šance, které neproměnili. Svěřenci trenéra Jana Šimáčka tak z utkání odešli s nulovým bodovým ziskem.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Uničov vyhrál zaslouženě, my jsme byli rovnocenným soupeřem pouze v druhé polovině prvního poločasu a to je hodně málo. Pokud nedáme gól, tak nemůžeme myslet na nějaké body. Soupeř zahrál jako tým a s pomocí jejich rozdílových hráčů rozhodl zápas.