Byla by velká škoda se nepodělit o tento fotbalový úspěch, který si tito mladí fotbalisté vybojovali během dvou předkvalifikačních a jednoho kvalifikačního turnaje a dostali se mezi 24 nejlepších týmů v ČR z přihlášených cca 140 týmů v kategorii U9. Za sebou nechali týmy jako Žďár nad Sázavou, FŠ Třebíč, nebo ze vzdálenějších koutů naší republiky např. FK Teplice, Viktorii Žižkov a Zbrojovku Brno.
Pro dokreslení tohoto úspěchu můžeme také říci, že se dostali do společnosti prvoligových mládežnických klubů jako např. Sparta Praha, Baník Ostrava nebo Viktorie Plzeň.
Ondrášovka cup, jehož motto je "RADOST FOTBAL RODINA", se hraje od roku 2013, kdy se ho zúčastnilo celkem 28 mužstev. Od té doby získal na oblibě a velké prestiži a v minulém ročníku se ho zúčastnilo již neuvěřitelných 653 týmů v kategoriích U8 - U13.
Kluci bojovali jako jeden tým a předvedli mnoho krásných fotbalových akcí. Přejme jim proto, ať jim tato bojovnost, týmový duch a fotbalové nadšení vydrží až do finálových bojů, které proběhnou na konci května 2020.

sportu zdar - fotbalu zvláště
Trenéři Robin Kašpar, Dušan Smejkal.