FC Velké Meziříčí 2:4 (2:2) FC ŽĎAS Žďár nad Sázavou

Góly: 3. Malata Mir., 16. Havlík - 24., 33., a 82. Starý, 63. Švoma

Rozhodčí: Dorotík Jan – Bodeček Adam, Rygl Luboš

Diváci: 420

Sestava FCVM: Lancman - Sysel, Žalud, Hron (C), Malata Mar. (83. Chlup) - Císař (63. Svoboda), Jonáš (63. Raus), Šuta, Kokorský, Havlík (73. Blažek) - Malata Mir.

Sestava Žďár: Jicha - Fiala (73. Trojánek), Veselský, Horák, Vitásek (C), Mikišek (86. Srnský), Starý (89. Dočekal), Henzl (86. Jiroušek), Švoma, Sodomka, Nedvěd

Sestřih gólů z utkání:

Hodnocení trenéra Milana Volfa: Úvod utkání jsme měli skvělý. Z první naší útočné akce jsme vstřelili branku, pak jsme předváděli hezkou, křídelní hru, kterou Adam Havlík završil krásným druhým gólem. Hosté působili zaskočeně a nevěděli si s námi rady. Bohužel jsme si postupem času začali myslet, že je hotovo a přestali jsme plnit všechny úkoly. Soupeře jsme sami dostali do zápasu, když jsme takticky nepřerušili rychlý protiútok do otevřené obrany, ze kterého jsme inkasovali. Od té doby bylo od nás vše špatně a byli jsme rádi, že jsme inkasovali do poločasu už pouze jednou. Hned v úvodu druhého poločasu nastřelili hosté spojnici naší branky, náš výkon postupně upadal a tak herní převahu a odvahu hosté završili třetím gólem do naší sítě. Střídáním jsme sice trošku oživili hru, ale nedařilo se nám nic a hosté svůj den završili čtvrtou brankou v naší síti po rohovém kopu. Jsem hodně rozčarovaný, protože utkání jsme měli výborně rozehrané. Bohužel nedotáhli jsme ho do vítězného konce opět díky taktické chybě, když je třeba rychlý protiútok soupeře přerušit.

V dalším utkání vyzveme první tým soutěže - béčko Zbrojovky Brno. Venkovní zápas 22. kola Divize D bude mít výkop v 10:15 v ADAX INVEST Aréně.

Úvodní foto: NovinyVM.cz