SK Uničov byl založen v roce 1935 pod názvem SK Union Uničov. V MSFL hraje nepřetržitě od jejího vzniku v sezoně 1991/92 a je tak jediným mužstvem, které se účastnilo zatím všech ročníků. V sezoně 2016/17 MSFL vyhrál, postup do FNL však odmítl. Své domácí zápasy odehrává v areálu SK Uničov s kapacitou 1 500 diváků.

V minulém kole Uničov hostil Kroměříž. V divokém zápase šla do dvoubrankového vedení Kroměříž, uničovští fotbalisté se však nevzdali a dvěma góly vyrovnal stav utkání kanonýr Krč, v nastavení druhého poločasu ale nakonec opět skórovala Kroměříž a fotbalisté Uničova tak odešli z utkání s prázdnou. Uničovu náleží v aktuální třetiligové tabulce 8. místo se ziskem 21 bodů. Nejlepším střelcem týmu je šestigólový Ambrozek.

Naše áčko hostilo v minulém kole Hlučín. Zápas měli v plně pod kontrolou hlučínští fotbalisté a po zásluze si z Tržiště odvezli všechny tři body. Svěřencům Jana Šimáčka náleží v aktuální tabulce MSFL 11. místo se ziskem 15 bodů. Nejvíce branek v tomto ročníku a to konkrétně pět zaznamenal útočník Plichta. Přijďte naše fotbalisty podpořit!


Soupiska SK Uničov

Brankáři: Marek Kalina, Tomáš Uvízl

Obránci: Roman Bala, Martin Diblík, Ladislav Koutek, Václav Koutný, Jakub Múčka, Dominik Straňák

Záložníci: Jan Ambrozek, David Bača, Adam Dittmer, Vojtěch Kamas, Miloš Šidlík, Jakub Svoboda, Pavel Vybíral, Martin Vybíral

Útočníci: Tomáš Komenda, Aleš Krč

Hlavní trenér: Dušan Žmolík Asistent trenéra: Roman Vejvoda Vedoucí družstva: Luboš Siegl Masér: Jaroslav Nerušil