Archiv

archiv článků

V únoru 2022 vyšly tyto články:

26.2.Áčko v generálce remizovalo 3:3 se Zbrojovkou Brno BFilip MužátkoÁčko v dopolední generálce na jarní část MSFL remizovalo s rezervou Zbrojovky Brno 3:3. Gólově se prosadili Mirek Malata, Robin Demeter a Jan Nedvěd.
25.2.Áčko a dorost hrají o víkendu domaFilip MužátkoGenerálku před startem jarní části MSFL sehrají naši fotbalisté zítra proti rezervě Zbrojovky Brno. Utkání začíná v 10:00 na umělé trávě ve VM.
25.2.Starší přípravka vyhrála turnaj v Dolních Břežanech Filip MužátkoDalší počin starší fotbalové přípravky v tomto roce byl turnaj v Dolních Břežanech, který se odehrál v sobotu 19.2., v krásné nafukovací hale s nejmodernějším bez zásypovým umělým povrchem.
19.2.Áčko porazilo Žďár nad SázavouFilip MužátkoZa nepříznivých povětrnostních podmínek odehrálo áčko přípravný duel proti diviznímu Žďáru nad Sázavou. Utkání příliš fotbalové podívané nenabídlo, právě silný vítr hru chvílemi velice ovlivňoval. S nedobrými herními podmínkami si však lépe poradili naši fotbalisté a po gólu Robina Demetera porazili soupeře 1:0.
18.2.V sobotu přijede Žďár nad Sázavou Filip MužátkoPředposlední přípravné utkání čeká na naše fotbalisty zítra. V sobotním dopoledni bude na umělé trávě k vidění souboj s dalším divizním týmem, tentokrát s mužstvem Žďáru nad Sázavou. Výkop utkání je v 10:00.
17.2.Áčko zdolalo Velkou Bíteš 2:1Filip MužátkoV sychravém středečním podvečeru hostili naši fotbalisté divizní mužstvo Velké Bíteše. Hráči prvního týmu v utkání nedominovali tak, jak by si představovali, přesto si připsali vítězství 2:1, když se trefil Sysel se Šutou.
15.2.Ve středu hostíme Velkou BítešFilip MužátkoDalší přípravné utkání čeká na naše fotbalisty již zítra. Na umělou trávu přijede divizní mužstvo Velké Bíteše. Výkop utkání je naplánován v 17:00.
12.2.Áčko deklasovalo Vrchovinu 6:0Filip MužátkoVe třetím přípravném utkání si naši fotbalisté pořádně zastříleli. Proti odvěkému rivalovi z Nového Města na Moravě se radovali hned šestkrát, jednou v prvním poločase a hned pětkrát v poločase druhém. Do skóre zápasu promluvilo šest rozdílných střelců.
11.2.V sobotu doma proti VrchoviněFilip MužátkoZítřejší dopoledne nabídne na umělé trávě zajímavou podívanou. Naši fotbalisté ve třetím přípravném utkání vyzvou třetiligového rivala z Nového Města na Moravě. Výkop utkání je v 10:00.
10.2.Dorost hraje v přípravě Zimní liguFilip MužátkoDorost začal se zimní přípravou už 17. ledna. Tréninková jednotka byla dvakrát týdně a šlo spíše o udržovací formu. Od února už tým vedený Karlem Nováčkem nastoupil na klasický model s třemi tréninkovými jednotkami.
5.2.Výhra 2:3 proti HodonínuFilip MužátkoVe druhém přípravném utkaní se naši fotbalisté utkali s Hodonínem, který vévodí tabulce Divize D. Tým trenéra Jana Šimáčka divizního lídra zejména v prvním poločase přehrál, ale až ve druhém poločase začaly padat góly, když se dvakrát střelecky prosadil mladíček Vošmera a jeden gól přidal Robin Demeter.
4.2.V sobotu přípravné utkání v HodoníněFilip MužátkoPo dvou týdnech čeká na naše fotbalisty opět přípravné utkání. Tentokrát změří své síly s Hodonínem, který vede tabulku Divize D. Výkop utkání je v 11:00.
2.2.Jiří Urbánek: Máme na čem pracovatFilip MužátkoDefenzivní záložník Jiří Urbánek do našeho klubu přestoupil minulý rok v létě a v současné sezóně si připsal 9 třetiligových startů. Odchovanec Sokolu Křoví, který prošel v mládeži Zbrojovkou Brno či Vysočinou Jihlava, se pro klubový web rozpovídal nejen na téma současné zimní přípravy.