Archiv

archiv článků

V srpnu 2022 vyšly tyto články:

2.8.Marek Kolář přestoupil do druholigové VlašimiFilip MužátkoBrankář Marek Kolář před pár dny oficiálně přestoupil z našeho klubu do druholigového týmu FC Sellier & Bellot Vlašim.
4.8.Jan Šimáček před startem MSFL Filip MužátkoUž v sobotu startuje nový ročník Moravskoslezské fotbalové ligy. Jak je náš tým na novou sezónu připravený a další informace z kabiny si přečtěte v rozhovoru s trenérem Janem Šimáčkem.
4.8.V sobotu zahajujeme nový ročník MSFL v Uherském BroděFilip MužátkoUž je to opět tady. Po krátké pauze a letní přípravě se opět roztáčí kolotoč zápasů v Moravskoslezské lize. Na náš tým čeká v sobotu 6.8. od 17:00 venkovní duel s Uherským Brodem.
7.8.Áčko začalo MSFL prohrou Filip MužátkoV prvním utkání nové sezóny MSFL prohráli naši fotbalisté na půdě Uherského Brodu 2:1. Jediný gól našeho týmu vstřelil ke konci zápasu střídající Mirek Malata.
8.8.Benfika na úvod KP schytala debaklFilip MužátkoNaše rezerva v prvním zápase KP hrála venku proti nováčkovi soutěže - TJ Slovan Kamenice nad Lipou. Zápas se našemu týmu vůbec nepovedl. Nově složený tým Benfiky na úvod sezóny dostal pořádnou lekci v podobě prohry 6:1.
10.8.V pátek na Tržišti vyzveme Blansko Filip MužátkoV prvním domácím utkání nové sezóny vyzveme Blansko. Utkání 2. kola MSFL je na programu v pátek 12.8. od 18:00. Přijďte naše hráče na Tržiště podpořit!
14.8.Na Tržišti tři body nezůstaly Filip MužátkoV prvním domácím utkání nové sezóny přivítali naši fotbalisté tým Blanska. Od prvních minut zápasu byli aktivnější hosté, kteří během první půle vstřelili dvě branky. Ve druhém poločase se výkon našeho týmu mírně zlepšil, žádný výsledkový obrat se však nekonal a tým Blanska si tak připsal výhru 0:2.
15.8.Benfika na Novou Ves nevyzrálaFilip MužátkoZlepšený výkon oproti minulému zápasu podalo naše béčko v nedělním duelu proti Nové Vsi. Svěřenci trenéra Libora Švece do 60. minuty vedli 1:0 po gólu Klímy. Nová Ves bohužel od šedesáté minuty převzala otěže zápasu a během deseti minut stihla vstřelit čtyři góly, které pečetily konečný výsledek 1:4.
15.8.V prvním kole MOL Cupu jedeme na Start BrnoFilip MužátkoVítězství v předkole poháru proti Havlíčkovu Brodu nás nasměrovalo na dalšího divizního soupeře. Tentokrát vyzveme ve venkovním utkání Start Brno. Zápas prvního kola MOL Cupu je na programu ve středu 17.8. od 17:30 na hřišti TJ Startu Brno.
18.8.V poháru nepokračujeme dál Filip MužátkoPo prohře 3:1 nad domácím Startem Brno končíme v poháru po prvním kole.
19.8.V neděli v 10:15 na BaníkuFilip MužátkoO první body do třetiligové tabulky se pokusí naší fotbalisté v neděli 21.8. na ostravských Bazalech proti rezervě Baníku Ostrava. Výkop utkání je v 10:15.
22.8.Benfika vybojovala první bodyFilip MužátkoVe třetím kole KP Vysočiny vybojovalo naše béčko první podzimní body! Pod zaslouženou výhru 0:3 se dvěma góly podepsal útočník Mirek Malata, jeden gól přidal Leo Štourač.
22.8.Dorost začal sezónu vysokou prohrou Filip MužátkoDorost v prvním zápase KP Vysočiny prohrál se Ždírcem nad Doubravou vysoko 0:5.
22.8.Z Ostravy bez bodového ziskuFilip MužátkoAni třetí utkání v letošní sezóně MSFL nepřineslo naším fotbalistům body. Baník Ostrava B byl v zápase lepším týmem a zaslouženě zvítězil 5:0.
26.8.V neděli doma s Frýdlantem nad OstravicíFilip MužátkoV neděli na Tržišti vyzveme nováčka soutěže - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí. Naši hráči budou chtít vybojovat první výhru v nové sezóně. Výkop utkání je v 10:15.
29.8.Dorost zatím bez bodůFilip MužátkoDorost v minulém týdnu odehrál dva zápasy, ve kterých bohužel bodově neuspěl. Ve středu 24.8. nestačil na tým Okříšek, když s ním prohrál 2:1. V sobotu prohrál na půdě Radešínské Svratky 3:1.
29.8.Benfika vybojovala bod proti PelhřimovuFilip MužátkoBenfika v utkání 4. kola KP hostila na domácí půdě fotbalisty Pelhřimova. V prvním poločase se skóre zápasu neměnilo i přesto, že náš tým hrál od 39. minuty v oslabení po červené kartě Adama. Až ve druhém poločase otevřel gólový účet v 61. minutě Pelhřimov. Naši fotbalisté však nic nezabalili a v 85. minutě zápas vyrovnali na konečných 1:1.
29.8.První výhra v letošní sezóně MSFL!Filip MužátkoVe 4. kole letošní sezony MSFL mohl slavit náš tým první tři body za zaslouženou výhru 4:1 nad nováčkem soutěže - 1. BFK Frýdlant nad Ostravicí.
30.8.Představení středečního soupeře: SK Uničov Filip MužátkoPo nedělní výhře nad Frýdlantem na naše hráče čeká předehrávka 17. kola MSFL, ve které na domácí půdě vyzveme tradiční třetiligový tým - SK Uničov. Utkání je na programu ve středu 31.8. od 17:00 na Tržišti. Přijďte naše mužstvo podpořit!