Archiv

archiv článků

V září 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
2.9.Áčko v pátek zajíždí do Hlučína | Filip MužátkoPo nedělní výhře 2:0 nad Zlínem B čeká naše áčko další soupeř a tím je slezský FC Hlučín. Výkop utkání je v 17:00.
4.9.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoDo mistrovských zápasů už tento víkend zasáhnou všechny týmy našeho klubu.
5.9.Áčko odjelo z Hlučína bez bodů | Filip MužátkoPo vyhraném domácím zápase se Zlínem B zajíždělo naše mužstvo do slezského Hlučína, odkud si po nepříliš povedeném výkonu odvezlo prohru 1:0.
6.9.Béčko po dramatickém průběhu porazilo Ledeč nad Sázavou 3:2Filip MužátkoPo remíze se silnými Speřicemi chtěli svěřenci Libora Švece už naplno bodovat, v cestě jím stála Ledeč nad Sázavou.
7.9.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledky týmů FCVM.
7.9.Áčko zajíždí opět ven, tentokrát vyzve Petřkovice | Filip MužátkoNaše první mužstvo čeká další venkovní zápas, tentokrát na půdě Petřkovic, které mají v tabulce o bod méně než náš tým. Utkání se odehraje ve středu 9.9., od 17:00.
9.9.Proběhl nábor do fotbalových přípravekFilip MužátkoFC Velké Meziříčí uspořádalo fotbalový nábor malých fotbalistů a fotbalistek do týmů přípravek.
10.9.Áčko prohrálo v Petřkovicích Filip MužátkoPo prohře v Hlučíně čekala na družinu Jana Šimáčka další těžká výzva, tentokrát silné Petřkovice, bohužel náš tým odešel z utkaní s prázdnou po prohře 1:0.
11.9.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoVíkendové zápasy 12.9 a 13.9.
13.9.Béčko doma deklasovalo Sapeli Polnou 5:2Filip MužátkoPo výhře s Ledčí nad Sázavou si chtěli svěřenci Libora Švece zapsat další tři body, v cestě jím však stála Sapeli Polná.
14.9.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledky týmů FCVM.
14.9.Rozhovor s Robinem DemeteremFilip MužátkoRobin Demeter působí v našem klubu od roku 2014, hned ve své první sezóně dokázal vstřelit 16 gólů a s týmem vyhrát divizi, což znamenalo postup do MSFL. Ve třetí lize zatím odehrál za naše áčko 136 zápasů a v nich vstřelil 45 gólů. Přečtěte si, jak Robin hodnotí uplynulý start sezóny, jak vzpomíná na svoje angažmá v německém Malchower SV 90 nebo co pro něj znamená reprezentovat Českou republiku v malém fotbale.
14.9.Přípravka U10 zahájila sezónu čtyrmi turnaji Filip MužátkoPo delší pauze se opět rozjel kolotoč turnajů přípravek.
17.9.Áčko hraje v sobotu ve VyškověFilip MužátkoSvěřenci Jana Šimáčka v sobotu zajíždí do Vyškova. Výkop utkání je v 10:15.
18.9.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoVíkendové zápasy 19.9. a 20.9.
20.9.Áčko podlehlo Vyškovu 2:0Filip MužátkoÁčko ve třetím utkání v řadě nedokázalo vybojovat body do třetiligové tabulky, domácí Vyškov vyhrál zaslouženě 2:0.
21.9.Béčko vyloupilo ŠebkoviceFilip MužátkoSvěřenci Libora Švece zajížděli v sobotu na nepříjemnou půdu Šebkovic, po velice bojovném průběhu zápasu si hráči béčka připsali další tři body do tabulky za výhru 0:1.
21.9.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledky týmů FCVM.
21.9.Áčko čeká derby, ve středu vyzve doma VrchovinuFilip MužátkoVe středu čeká svěřence Jana Šimáčka souboj s krajským rivalem z Nového Města na Moravě. V duelech s Vrchovinou nebývá nouze o góly, emoce či zajímavé zápletky. Výkop derby je v 16:30 na Tržišti.
21.9.Mladší přípravka zahájila novou sezónuFilip Mužátko Po delší odmlce se do mistrovských soutěží zapojili i ti nejmenší velkomeziříčští fotbalisté. Po přesunu ze školičky, to pro spoustu kluků znamenalo první zkušenost s takovými to zápasy. Kluci se soupeřů ani tak nezalekli a vrhli se do soubojů se vší vervou. Po pár turnajích je vidět, i když se některé nepodařily výsledkově, že kluci sbírají zkušenosti a postupně se zlepšují.
Další stránky
12>>