Archiv

archiv článků

V srpnu 2020 vyšly tyto články:

9.8.Béčko v prvním mistráku porazilo Bedřichov 4:0Filip MužátkoPo devíti měsících se opět rozjel kolotoč mistrovských utkání v krajském přeboru Vysočiny. Naše béčko zajíždělo na půdu Bedřichova, se kterým v minulé sezóně prohrál 1:0, náš tým měl Bedřichovu tedy co vracet.
9.8.Áčko přivezlo z Uničova tři body po výhře 3:1Filip MužátkoPrvní zápas, první tři body v nové sezóně. Naše áčko na úvod soutěže nečekal lehký soupeř, ale první mužstvo sehrálo povedené utkání a do Velkého Meziříčí veze výhru 3:1.
6.8.Rozhovor s trenérem Šimáčkem před startem sezónyFilip MužátkoSvěřence trenéra Jana Šimáčka čeká v neděli první duel sezóny na půdě Uničova. Přečtete si, jak trenér áčka viděl výkony svých hráčů v přípravě a co čeká od nadcházející sezóny.
4.8.Čekání skončilo, Velmez na startu sezóny vyzve SK UničovUNI - VMZ 1:3, 1.kolo | Filip MužátkoNová sezóna, nová kapitola, nový začátek. Fotbaloví fanoušci se po opravdu dlouhé pauze můžou těšit na zápasy v Moravskoslezské fotbalové lize. Naše áčko zajíždí v neděli 9.8. k prvnímu zápasu sezóny do Uničova, utkání začíná v 10:15.
4.8.Pozvánka k víkendovým zápasůmFilip MužátkoKolotoč mistrovských utkání začíná jako prvnímu béčku, který v sobotu zajíždí do Bedřichova u Jihlavy, utkání začíná v 16:30. V neděli zahajuje sezónu také naše áčko proti SK Uničov, venkovní utkání začíná v 10:15.
1.8.V generálce vyhrálo áčko 2:1 nad HumpolcemFilip MužátkoTýden před začátkem MSFL sehrálo áčko poslední přípravný zápas proti Humpolci. Náš tým potvrdil roli favorita a připsal si vítěství 2:1. V neděli 9.8. vyběhne náš tým proti Uničovu k prvnímu mistrovskému utkání sezóny.
1.8.Souhrn výsledků áčka v letní přípravěFilip MužátkoÁčko dnešním utkáním proti Humpolci zakončilo sérii pěti přípravných zápasů na novou sezónu, ani v jednom z nich náš tým nepoznal hořkost porážky.