archiv článků

V září 2020 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Přípravka U-10 zvládla druhé kolo Ondrášovka Cupu a postupuje dálFilip MužátkoStarší přípravka U-10 dále pokračuje ve své pouti Ondrášovka Cupem, kluci se umístili na druhém postupovém místě a zajistili si tak účast na kvalifikačním turnaji, který se odehraje 12. nebo 13. října.
28.9.Áčko po divoké přestřelce zvítězilo 5:3 Filip MužátkoFotbalisté našeho áčka zvládli důležitý domácí zápas s Dolním Benešovem. Po prvním poločase bylo skóre 2:1, ve druhém poločase padlo ještě pět branek a konečný výsledek zápasu byl 5:3.
28.9.Béčko prohrálo s Chotěboří 1:2Filip MužátkoNaše rezerva přitom po poločase vedla 1:0 a utkání měla pod kontrolou. Ve druhém poločase ovšem inkasovala dvě branky a z utkání odešla s prázdnou.
28.9.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledku týmů FCVM.
28.9.Klub má nové facebookové stránkyFilip MužátkoFC Velké Meziříčí založilo nové facebookové stránky.
25.9.Áčko čeká další domácí zápas, tentokrát s Dolním BenešovemFilip MužátkoPo středeční vysoké výhře nad Vrchovinou čeká áčko další soupeř, v neděli na Tržiště přijede FC Dolní Benešov. Začátek utkání je v 10:15.
25.9.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoVíkendové zápasy 26.9. a 27.9.
24.9.Áčko doma deklasovalo Vrchovinu 5:0Filip MužátkoFotbalisté našeho áčka se v domácím zápase utkali s Vrchovinou. Po velmi povedeném výkonu nadělili hostům z Nového Města na Moravě bůra a připsali si tak po třech prohrách velmi důležité tři body.
21.9.Béčko vyloupilo ŠebkoviceFilip MužátkoSvěřenci Libora Švece zajížděli v sobotu na nepříjemnou půdu Šebkovic, po velice bojovném průběhu zápasu si hráči béčka připsali další tři body do tabulky za výhru 0:1.
21.9.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledky týmů FCVM.
21.9.Áčko čeká derby, ve středu vyzve doma VrchovinuFilip MužátkoVe středu čeká svěřence Jana Šimáčka souboj s krajským rivalem z Nového Města na Moravě. V duelech s Vrchovinou nebývá nouze o góly, emoce či zajímavé zápletky. Výkop derby je v 16:30 na Tržišti.
21.9.Mladší přípravka zahájila novou sezónuFilip Mužátko Po delší odmlce se do mistrovských soutěží zapojili i ti nejmenší velkomeziříčští fotbalisté. Po přesunu ze školičky, to pro spoustu kluků znamenalo první zkušenost s takovými to zápasy. Kluci se soupeřů ani tak nezalekli a vrhli se do soubojů se vší vervou. Po pár turnajích je vidět, i když se některé nepodařily výsledkově, že kluci sbírají zkušenosti a postupně se zlepšují.
20.9.Áčko podlehlo Vyškovu 2:0Filip MužátkoÁčko ve třetím utkání v řadě nedokázalo vybojovat body do třetiligové tabulky, domácí Vyškov vyhrál zaslouženě 2:0.
18.9.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoVíkendové zápasy 19.9. a 20.9.
17.9.Áčko hraje v sobotu ve VyškověFilip MužátkoSvěřenci Jana Šimáčka v sobotu zajíždí do Vyškova. Výkop utkání je v 10:15.
14.9.Souhrn víkendových výsledků mužstevFilip MužátkoVýsledky týmů FCVM.
14.9.Rozhovor s Robinem DemeteremFilip MužátkoRobin Demeter působí v našem klubu od roku 2014, hned ve své první sezóně dokázal vstřelit 16 gólů a s týmem vyhrát divizi, což znamenalo postup do MSFL. Ve třetí lize zatím odehrál za naše áčko 136 zápasů a v nich vstřelil 45 gólů. Přečtěte si, jak Robin hodnotí uplynulý start sezóny, jak vzpomíná na svoje angažmá v německém Malchower SV 90 nebo co pro něj znamená reprezentovat Českou republiku v malém fotbale.
14.9.Přípravka U10 zahájila sezónu čtyrmi turnaji Filip MužátkoPo delší pauze se opět rozjel kolotoč turnajů přípravek.
13.9.Béčko doma deklasovalo Sapeli Polnou 5:2Filip MužátkoPo výhře s Ledčí nad Sázavou si chtěli svěřenci Libora Švece zapsat další tři body, v cestě jím však stála Sapeli Polná.
11.9.Pozvánka na víkendové zápasyFilip MužátkoVíkendové zápasy 12.9 a 13.9.