archiv článků

V září 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.V sobotu do Kroměříže Filip MužátkoPo Rosicích na náš tým čeká další nelehký soupeř. V sobotu 1.10. se naši fotbalisté utkají ve venkovním duelu s aktuálním lídrem MSFL - SK Hanácká Slavia Kroměříž. Výkop utkání je v 15:30. Držte našemu týmu proti silnému soupeři palce!
27.9.Rosice byly nad naše síly Filip MužátkoV domácím utkání 8. kola MSFL přivítal náš tým na Tržišti mužstvo Rosic. A právě tým Rosic od začátku utkání diktoval tempo hry a jednoznačně naše mužstvo přehrával. O výhře rozhodli hosté už v prvním poločase, kdy se prosadili třikrát a stanovili tak konečný výsledek 0:3.
26.9.Mladší přípravka dokázala postoupit do kvalifikace Poháru mládeže FAČRFilip MužátkoMladší přípravka bude hrát o velké finále Poháru mládeže FAČR. Do kvalifikace, která se bude konat v říjnu, dokázala postoupit přes dvě předkola.
26.9.Dorost utrpěl vysokou prohruFilip MužátkoV 8. kole KP Vysočiny dostali naši dorostenci pořádnou lekci od Světlé nad Sázavou.
26.9.Benfika proti Chotěboři za tři bodyFilip MužátkoNaše rezervní mužstvo dokázalo po dvou prohrách opět zabrat. O zisku důležitých tří bodů rozhodli naši fotbalisté zejména v prvním poločase, kdy si vypracovali tří gólový náskok. Ve druhém poločase soupeř snížil a přidal na aktivitě, nic to však nezměnilo na konečném výsledku 3:1.
22.9.V neděli hostíme RosiceFilip MužátkoV neděli 25.9. přijedou na Tržiště fotbalisté Rosic. Utkání 8. kola MSFL má výkop v 10:15. Přijďte náš tým podpořit!
21.9.Mladší žáci postoupili do II. předkola Poháru mládeže FAČRFilip MužátkoPohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO Cup, je nejvýznamnější akcí mládežnického fotbalu v České republice a nyní startuje jeho již 11. ročník. Pro týmy to bude opět skvělá příležitost se utkat se soupeři z celé republiky.
19.9.Divoký zápas se šťastným koncem pro nás!Filip MužátkoZápas 7. kola MSFL proti Vítkovicím rozhodně nenudil. V utkání bylo k vidění hned 7 branek a několik dalších zahozených příležitostí na obou stranách k tomu. Náš tým naštěstí z tohoto duelu odešel s plným počtem bodů a neprohrál už 5 zápasů v řadě.
19.9.Benfika prohrála derby s Vrchovinou BFilip MužátkoNepovedené utkání sehrálo naše béčko na půdě rivala z Nového Města na Moravě. Náš tým šel sice z ojedinělé akce v 32. minutě utkání jako první do vedení, domácí mužstvo však dokázalo do pěti minut srovnat. Ve druhém poločase se herní projev našeho týmu nezlepšil a Vrchovina naopak pokračovala v dobrém výkonu, který vedl k prohře naší rezervy 3:1.
19.9.Dorost si s chutí zastřílelFilip MužátkoRovnou šest gólů nasázeli naši dorostenci soupeřovi z Telče a připsali si tak třetí vysokou výhru v řadě!
16.9.V sobotu proti Vítkovicím Filip MužátkoNa zápas 7. kola MSFL zajíždí naši fotbalisté do ostravských Vítkovic. Proti bývalému mistru Československa náš tým vyběhne v sobotu 17.9. v 15:30 na hřišti v Markvartovicích. Držte našemu týmu palce!
15.9.Mladší žáci a jejich vstup do začátku sezónyFilip MužátkoPro mladší žáky sezóna začala již 8.8. rovnou 3 tréninkovými jednotkami týdně. Od 18.8. do 21.8. proběhlo již tradiční fotbalové soustředění v Koněšíně.
14.9.Mirek Malata: Chci dávat další góly a pomáhat týmuFilip MužátkoPřinášíme vám rozhovor s našim útočníkem Mirkem Malatou, aktuálně nejlepším střelcem MSFL. Rozhovor si můžete přečíst níže.
12.9.Benfika prohospodařila dvoubrankové vedeníFilip MužátkoNa nedělní utkání 6. kola KP budou chtít svěřenci trenéra Libora Švece rychle zapomenout. Přitom začátek utkání našemu týmu vyšel skvěle, když se hned v první minutě prosadil Skryja, hosté z Rapotic však dokázali po půlhodině hry vyrovnat. Ve druhém poločase si naše mužstvo vytvořilo dvougólový náskok, ale hostující tým ho během deseti minut dokázal smazat a nakonec vyhrál 3:4.
12.9.Dorost vyhrál venkuFilip MužátkoDruhou výhru v řadě si připsali naši dorostenci. Tentokrát dokázali ve venkovním duelu 6. kola KP porazit 2:5 smíšený tým Lipníku/Valče.
10.9.Po divokém průběhu remíza 3:3Filip MužátkoNapínavé utkání mohli vidět diváci v domácím duelu 6. kola MSFL proti Znojmu. Hosté vedli po prvním poločase 0:2, našemu týmu se hrubě nepovedla první dvacetiminutovka. Ve druhém poločase naši fotbalisté zabrali z plných sil a v poslední minutě nastavení vyrovnal z penalty na konečných 3:3 Radim Šuta.
9.9.Našemu klubu je 116 let! Filip MužátkoPřesně před 116 lety tato parta fotbalových nadšenců zakládala v našem městě fotbalový klub. V prvním zářijovém týdnu roku 1906 trénovali naši hoši na první meziklubové utkání proti Moravské Slavii Brno, výsledek zápasu však nebyl dochován.
6.9.V pátek na Tržišti vyzveme ZnojmoFilip MužátkoNaše mužstvo se na Tržišti utká s dalším soupeřem. Tentokrát bude chtít o všechny body obrat tým Znojma. Utkání 6. kola MSFL se odehraje v pátek 9.9. od 16:30. Přijďte našemu týmu držet palce!
5.9.Dorost si připsal první výhruFilip MužátkoNáš dorost si připsal první výhru v nové sezóně. V domácím utkání 5. kola KP Vysočiny po povedeném výkonu porazili naši mladíci soupeře z Nedvědice vysoko 7.2.
5.9.Benfika dovezla tři body z DukovanFilip MužátkoBenfika dokázala opět bodovat. Tentokrát o všechny tři body obrala nováčka soutěže z Dukovan.