Krajský pohár Jihomoravského kraje 1986

V roce 1986 naše mužstvo pod vedením trenérů Minaříka a Svobody vyhrálo poprvé v historii Krajský pohár Jihomoravského kraje. Ve dvoukolovém finále se utkalo s MEZ Brumov. Nervy drásající domácí odvetné utkání poslal do prodloužení brankou v poslední minutě Horký, v prodloužení vstřelil vítězný gól Dvořák. Vítězství v krajském poháru zaručilo našemu mužstvu postup do celostátní finálové fáze, soupeřem se stala tehdejší divizní Modeta Jihlava, se kterou náš tým v základní hrací době remízoval 2:2 a po penaltách, které se rozhodly až v 12. sérii, byli těmi šťastnějšími jihlavští hráči.

Stojící zleva: Láznička J., sekretář oddílu Viteček M., Teplý, Mucha L., Smejkal Z., Dvořák V., Mucha P., Pospíšil R., Nováček M.

V podřepu: trenér Svoboda A., Mucha Z., Žák, Sedláček J., Horký J., Němec L., Invald P., Chytka T., trenér Minařík L.