Archiv

archiv článků

V lednu 2022 vyšly tyto články:

4.1.Pojď hrát fotbal!Filip MužátkoFC Velké Meziříčí pořádá nábor malých fotbalistů a fotbalistek.
10.1.Áčko zahájilo zimní přípravu Filip MužátkoV minulém týdnu absolvovali fotbalisté fyzické testy v Brně a dnes se sešli k prvnímu tréninku v novém roce.
14.1.V sobotu 15.1. proti JihlavěFilip MužátkoNaši fotbalisté vyběhnou zítra k prvnímu přátelskému utkání v přípravě na jarní část sezóny. Soupeřem týmu bude smíšené mužstvo hráčů áčka a béčka FC Vysočina Jihlava. Utkání se odehraje od 10:30 v tréninkovém areálu Na Stoupách.
15.1.První přípravné utkání skončilo výhrou 1:2Filip MužátkoV prvním utkání zimní přípravy zdolalo naše mužstvo smíšený tým FC Vysočina Jihlava 1:2. Gólově se prosadili Dolejš s Plichtou.
20.1.Ročníky 2011 a 2012 postoupily do superfinále Starez CupuFilip MužátkoPrvní fotbalový počin starší přípravky v roce 2022 přinesl hráčům, trenérům i fanouškům radost. A to formou postupu do „super finále“ turnaje Starez Cup, které se bude konat, stejně jako předchozí kola turnaje, ve Fotbalovém centru v Brně. Tento areál disponuje skvělým zázemím a získaným certifikátem FIFA Quality. V rámci Brna a Jihomoravského kraje je jedinečný a splňuje podmínky i pro mezinárodní utkání.
21.1.ZÁPAS ZRUŠEN!Filip MužátkoZápas je skrz zasněženou umělou trávu zrušen!!!
21.1.Benfika zahájila přípravu na jarní částFilip MužátkoDo přípravy na jarní část sezóny vstupuje také naše béčko. To pod vedením trenéra Libora Švece absolvuje na úvod víkendové soustředění v místních podmínkách.​ V plánu soustředění je jeden trénink v pátek a dvoufázové tréninky v sobotu a v neděli. Tréninky budou převážně zaměřeny na kondiční vytrvalost hráčů. Hráči v přípravných zápasech poměří síly již tradičně s Budišovem, dalšími dvěma soupeři budou divizní celky - Stará Říše a Bystřice nad Pernštejnem.