Archiv

archiv článků

V listopadu 2020 vyšly tyto články:

4.11.Hodnocení podzimní části sezóny: BéčkoFilip MužátkoNaše béčko se v nejvyšší krajské soutěži umístilo na 4. místě se ziskem 17 bodů a s bilancí 5 výher, 2 remíz a 3 proher. Přečtěte si, jak hodnotí nedohranou podzimní část sezóny hlavní trenér mužstva Libor Švec.
9.11.Hodnocení podzimní části sezóny: DorostFilip MužátkoPro velkomeziříčské dorostence začala sezóna 2020/2021 se spoustou novinek. Šlo především o účast v nové soutěži, a to krajském přeboru Vysočiny jednotného dorostu a dále o nové trenéry. Hodnocení podzimu si připravil hlavní trenér týmu Karel Nováček.
13.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší žáciFilip MužátkoPodzimní působení starších žáků v Krajském přeboru Vysočiny zhodnotil trenér týmu Pavel Mezlík.
18.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší žáciFilip MužátkoPodzimní působení svých svěřenců zhodnotil trenér Jan Šimáček.
23.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Starší přípravkaFilip MužátkoPodzimní část sezóny starší přípravky zhodnotili trenéři týmu Robin Kašpar a Dušan Smejkal.
27.11.Hodnocení podzimní části sezóny: Mladší přípravkaFilip MužátkoHodnocení podzimního působení kluků z mladší přípravky si připravili trenéři Zdeněk Veselý a Roman Invald.