Archiv

archiv článků

V červenci 2024 vyšly tyto články:

19.7.V neděli hrajeme pohár v Třebíčí Filip MužátkoV neděli 21.7. hrajeme první předkolo poháru v nedaleké Třebíči proti FŠ. Hrát se bude na stadionu v Borovině. Výkop je naplánován na 17:00 hodin. Přijď nás podpořit!
18.7.S béčkem Zbrojovky prohra 1:2Filip MužátkoVe druhém přípravném utkání jsme prohráli s béčkem Zbrojovky Brno 1:2. Gól našeho týmu vstřelil Ochrana.
15.7.Na úvod přípravy prohra se Startem BrnoRedakcePrvní přípravné utkání s třetiligovým Startem Brno skončilo prohrou 1:6. Gól našeho týmu vstřelil Jonáš.
9.7.Proběhl příměstský fotbalový kemp Filip MužátkoOd 1.7. do 5.7. proběhl pro naše mládežníky příměstský fotbalový kemp.
9.7.Áčko zahájilo letní přípravuFilip MužátkoKrátká letní pauza je u konce. Začíná letní příprava na sezónu 2024/2025. Na svěřence nového trenéra Martina Kasálka čekají náročné tréninkové jednotky a přípravné zápasy. V kádru prvního týmu došlo k určitým pohybům. Více se dočtete ve článku níže.
7.7.Hodnocení sezóny: Starší žáci Filip MužátkoV hodnocení uplynulé jarní části pokračujeme staršími žáky.
6.7.Novým trenérem se stal Martin KasálekFilip MužátkoNa začátku letní přípravy se mužstva ujme třiačtyřicetiletý trenér Martin Kasálek. Nový trenér se bude snažit předávat týmu své bohaté zkušenosti, které během hráčské kariéry posbíral například ve Zbrojovce Brno, v Hradci Králové či v Trenčíně.