Archiv

archiv článků

V říjnu 2024 vyšly tyto články:

21.10.Důležitá výhra nad FŠ TřebíčFilip MužátkoPo pěti utkáních bez výhry jsme konečně opět naplno bodovali, když jsme na domácí půdě porazili tým SK FŠ Třebíč v poměru 2:0.
18.10.Víkendový program našich týmůFilip MužátkoO víkendu se doma představí pouze áčko s béčkem. Ostatní naše týmy čekají venkovní zápasy.
15.10.Výsledky mládeže 12.10. - 13.10.Filip MužátkoStarší dorost doma s Velkou Bíteší remízoval. Mladší dorost si poradil s Křižanovem. Starší žáci proti společnému týmu Želetavy a Rokytnic remizovali, mladší žáci vyhráli. Béčko mladších žáků vyhrálo proti Polničce.
14.10.Vysoká prohra s BohunicemiFilip MužátkoNa venkovní utkání 11. kola čtvrté ligy nebudeme vzpomínat v dobrém. V prvním dějství náš tým s Bohunicemi držel krok a odcházel do šaten s výsledkem 1:2. Ve druhém poločase však přišel totální defenzivní výbuch, který vyústil v inkasování čtyř branek a ke konečné vysoké prohře 2:6.
14.10.Benfika body nepřivezlaFilip MužátkoBenfika v 11. kole šesté ligy prohrála venku proti Buwol Metal Luka nad Jihlavou 1:4.
11.10.Víkendový program našich týmůFilip Mužátko Starší a mladší žáci se představí v sobotu na Tržišti. Mladší dorost bude hrát na umělé trávě proti Křižanovu. V neděli bude hrát na Tržišti také starší dorost proti Velké Bíteši. Mužské týmy hrají venku.
8.10.Výsledky mládeže 5.10. - 6.10. Filip MužátkoStaršímu dorostu se povedl na půdě Chotěboře tří gólový vítězný obrat. Starší a mladší žáci porazili Světlou nad Sázavou. Béčko mladších žáků prohrálo proti Borům.
7.10.S Lanžhotem remíza 1:1Filip MužátkoV desátém kole čtvrté ligy jsme na domácí půdě vyzvali tým Lanžhotu. Do vedení šli v prvním poločase jako první hostě. Ve druhém poločase si náš tým vypracoval řadu šancí, skórovat však dokázal pouze jednou a zápas tak skončil konečnou remízou 1:1.
7.10.Benfika proti Borům prohrálaFilip MužátkoBéčko proti Borům hrálo od 11. minuty bez Mičky, který uviděl za svůj zákrok červenou kartu. Vzápětí po vyloučení ale naše mužstvo skórovalo Chodákem a poté v rychlém sledu Blažkem. Bory však nerezignovaly a do konce poločasu přidaly kontaktní gól. Ve druhém dějství góly padaly pouze do naší brány a náš tým tak musel přijmout prohru 2:3.
4.10.Víkendový program našich týmůFilip MužátkoV sobotu se představí doma béčko mladších žáků. V neděli vyzve na Tržišti áčko Lanžhot a následně nastoupí doma také béčko proti nedalekým Borům.
3.10.Prohra v BřeclaviFilip MužátkoPo remíze v Tasovicích, která znamenala pro naše mužstvo první bodový zisk z venku v této sezóně, jsme zajížděli na dohrávku 7. kola do Břeclavi. Bohužel se nám nepovedlo výsledkově na přechozí duel navázat a s domácím týmem jsme prohráli 1:2.
1.10.V Tasovicích bezgólová remíza Filip MužátkoV utkání plném šancí se ani jednomu týmu nepodařilo skórovat a zápas tak skončil bezbrankovou remízou. Náš tým bohužel nevyužil ani výhodu pokutového kopu. Z Tasovic jsme si tedy odvezli bod za bezbrankovou remízu.