Archiv

archiv článků

V březnu 2021 vyšly tyto články:

26.3.Trenér Jan Šimáček k aktuálním tématůmFilip MužátkoTrenér prvního týmu Jan Šimáček se vyjádřil k individuálnímu tréninku jeho hráčů nebo také k tomu, jak vidí dohrání letošní sezóny v MSFL.
21.3.Individuální trénink mládeže FC VMFilip MužátkoV této době chybí fotbal nám všem. Nejvíce však strádají mladí hráči, kteří se potřebují co nejvíce zdokonalovat společně se svými kamarády na hřišti. Klukům v současné době nezbývá jiná možnost než individuální trénink. Podívejte se, jak to mladíkům jde a věřme, že tato situace se brzy obrátí k lepšímu!
9.3.Zapoj se do Mistrovství ČR v individuálním tréninku!Filip MužátkoZůstaň ve hře. Trénuj doma! A zapoj se s Fotbalovou asociací do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.
4.3.FAČR k aktuální situaciFilip MužátkoShrnutí aktuální situace týkající se restartu soutěží Fotbalové asociace České republiky + nová opatření v této věci:
2.3.Lucie Bendová: Přeřazením do A-týmu Slavie se mi splnil malý senFilip MužátkoLucie Bendová je odchovankyní velkomeziříčského fotbalu, která nastupuje za pražskou Slavii a také za dívčí reprezentaci do sedmnácti let.