Archiv

archiv článků

V březnu 2021 vyšly tyto články:

2.3.Lucie Bendová: Přeřazením do A-týmu Slavie se mi splnil malý senFilip MužátkoLucie Bendová je odchovankyní velkomeziříčského fotbalu, která nastupuje za pražskou Slavii a také za dívčí reprezentaci do sedmnácti let.
4.3.FAČR k aktuální situaciFilip MužátkoShrnutí aktuální situace týkající se restartu soutěží Fotbalové asociace České republiky + nová opatření v této věci:
9.3.Zapoj se do Mistrovství ČR v individuálním tréninku!Filip MužátkoZůstaň ve hře. Trénuj doma! A zapoj se s Fotbalovou asociací do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.
21.3.Individuální trénink mládeže FC VMFilip MužátkoV této době chybí fotbal nám všem. Nejvíce však strádají mladí hráči, kteří se potřebují co nejvíce zdokonalovat společně se svými kamarády na hřišti. Klukům v současné době nezbývá jiná možnost než individuální trénink. Podívejte se, jak to mladíkům jde a věřme, že tato situace se brzy obrátí k lepšímu!
26.3.Trenér Jan Šimáček k aktuálním tématůmFilip MužátkoTrenér prvního týmu Jan Šimáček se vyjádřil k individuálnímu tréninku jeho hráčů nebo také k tomu, jak vidí dohrání letošní sezóny v MSFL.