Archiv

archiv článků

V dubnu 2021 vyšly tyto články:

20.4.Theodor Gebre Selassie: Do Velkého Meziříčí se vždycky rád vracím Filip MužátkoDevět let už působí ve Werderu Brémy odchovanec našeho klubu Theo Gebre Selassie. V rozhovoru pro klubový web se Theo rozpovídal nejen o jeho začátcích ve velkomeziříčském dresu.
3.4.Aktuální informace k restartu MSFLFilip MužátkoNa úterním zasedání všech 18 klubů MSFL se kluby dohodly na tzv. "inkubační době". Toto období je stanoveno na 21 dní. Mistrovské zápasy musí začít 22.5., aby se dohrálo více než 50% utkání a ukončení ročníku bylo do 30.6.2021. Kluby třetí ligy se zároveň usnesly, že začít s přípravou je třeba nejpozději do 3.května, jinak nebude možné soutěž dokončit.
2.4.Tréninková výzva s McDonald´s Cupem!Filip MužátkoZapojte své mladé fotbalisty či fotbalistky do tréninkové výzvy McDonald´s Cup a soutěžte o skvělé ceny. Třeba právě váš fotbalista či fotbalistka doprovodí kapitána české reprezentace přímo na hřiště!
1.4.Konec fotbalu na Tržišti, na hřišti se budou opět prodávat zvířata!Filip MužátkoV důsledku současných poměrů se klub rozhodl vrátit našemu stadiónu jeho původní využití.