Archiv

archiv článků

V červnu 2021 vyšly tyto články:

24.6.První blok přípravy zakončen výhrou 0:1Filip MužátkoPoslední přípravné utkání prvního bloku letní přípravy odehráli naši fotbalisté s třetiligovým soupeřem SFK Nové Město na Moravě. Jediný gól vstřelil Jiří Urbánek. Hráči prvního týmu se k zahájení druhého bloku letní přípravy sejdou 7.7.
23.6.Starší přípravka U10 sehrála turnaj v TřeštiFilip MužátkoPo dlouhé pauze, která trvala téměř 6 měsíců se v dubnu opět mohlo začít trénovat. Na tento tréninkový restart se všichni hráči velmi těšili. To bylo poznat na velké účasti a hlavně na chuti všech hráčů trénovat a hrát. Stihlo se také odehrát několik přátelských utkání, aby se navázalo na to, kde se na podzim skončilo.
19.6.Áčko nadělilo Žďáru 5 gólůFilip MužátkoVe třetím přípravném utkání se áčko rozstřílelo a diviznímu Žďáru vstřelilo 5 gólů.
17.6.Vydraž dres a přispěj na dobrou věc!Filip MužátkoChceš udělat radost sobě nebo někomu blízkému a přitom přispět na dobrou věc? Tak neváhej a zapoj se do dobročinné aukce fotbalových dresů!
16.6.V sobotu 19.6. přípravák se Žďárem! Filip MužátkoNaši fotbalisté zajíždí v sobotu k přípravnému utkání do Žďáru nad Sázavou. Výkop je v 10:00.
12.6.Áčko porazilo Jihlavu B 2:0 Filip MužátkoVe druhém přípravném utkání se áčko utkalo na Tržišti s Jihlavou. V prvním poločase se nehrál příliš líbivý fotbal. Ve druhé půlce se už obraz hry zlepšil a po vlastní brance jednoho z hráčů Jihlavy a díky povedenému zakončení Ráliše zpoza šestnáctky berou svěřenci Jana Šimáčka první vítězství v letní přípravě.
9.6.V sobotu 12.6. přípravák s Jihlavou!Filip MužátkoV sobotu 12.6. vyběhne naše áčko na Tržišti k přípravnému utkání proti béčku Jihlavy. Výkop utkání je v 1O:00.
6.6.Áčko v prvním přípravném utkání nestačilo na RosiceFilip MužátkoV sobotním dopoledni sehráli svěřenci Jana Šimáčka první přípravné utkání na půdě blízkých Rosic.
4.6.FC Velké Meziříčí hledá nové fotbalové hvězdy!Filip MužátkoFC Velké Meziříčí hledá do svých řad malé fotbalisty či fotbalistky.
2.6.Přípravná utkání mužůFilip MužátkoKompletní rozpis přípravných utkání v letní přípravě.
2.6.První přípravné utkání áčka již v sobotu proti Rosicím Filip MužátkoUdělejte si v sobotu čas a přijeďte do blízkých Rosic podpořit náš tým.
1.6.Áčko zahájilo letní přípravuFilip MužátkoV pondělí 31.5. zahájili svěřenci Jana Šimáčka první přípravný blok před novou sezónou v MSFL. V týmu je na zkoušce hned šest nových hráčů. První tým čeká také 8 přípravných utkání.