Archiv

archiv článků

V červnu 2021 vyšly tyto články:

1.6.Áčko zahájilo letní přípravuFilip MužátkoV pondělí 31.5. zahájili svěřenci Jana Šimáčka první přípravný blok před novou sezónou v MSFL. V týmu je na zkoušce hned šest nových hráčů. První tým čeká také 8 přípravných utkání.
2.6.Přípravná utkání mužůFilip MužátkoKompletní rozpis přípravných utkání v letní přípravě.
2.6.První přípravné utkání áčka již v sobotu proti Rosicím Filip MužátkoUdělejte si v sobotu čas a přijeďte do blízkých Rosic podpořit náš tým.
4.6.FC Velké Meziříčí hledá nové fotbalové hvězdy!Filip MužátkoFC Velké Meziříčí hledá do svých řad malé fotbalisty či fotbalistky.
6.6.Áčko v prvním přípravném utkání nestačilo na RosiceFilip MužátkoV sobotním dopoledni sehráli svěřenci Jana Šimáčka první přípravné utkání na půdě blízkých Rosic.
9.6.V sobotu 12.6. přípravák s Jihlavou!Filip MužátkoV sobotu 12.6. vyběhne naše áčko na Tržišti k přípravnému utkání proti béčku Jihlavy. Výkop utkání je v 1O:00.
12.6.Áčko porazilo Jihlavu B 2:0 Filip MužátkoVe druhém přípravném utkání se áčko utkalo na Tržišti s Jihlavou. V prvním poločase se nehrál příliš líbivý fotbal. Ve druhé půlce se už obraz hry zlepšil a po vlastní brance jednoho z hráčů Jihlavy a díky povedenému zakončení Ráliše zpoza šestnáctky berou svěřenci Jana Šimáčka první vítězství v letní přípravě.
16.6.V sobotu 19.6. přípravák se Žďárem! Filip MužátkoNaši fotbalisté zajíždí v sobotu k přípravnému utkání do Žďáru nad Sázavou. Výkop je v 10:00.
17.6.Vydraž dres a přispěj na dobrou věc!Filip MužátkoChceš udělat radost sobě nebo někomu blízkému a přitom přispět na dobrou věc? Tak neváhej a zapoj se do dobročinné aukce fotbalových dresů!
19.6.Áčko nadělilo Žďáru 5 gólůFilip MužátkoVe třetím přípravném utkání se áčko rozstřílelo a diviznímu Žďáru vstřelilo 5 gólů.
23.6.Starší přípravka U10 sehrála turnaj v TřeštiFilip MužátkoPo dlouhé pauze, která trvala téměř 6 měsíců se v dubnu opět mohlo začít trénovat. Na tento tréninkový restart se všichni hráči velmi těšili. To bylo poznat na velké účasti a hlavně na chuti všech hráčů trénovat a hrát. Stihlo se také odehrát několik přátelských utkání, aby se navázalo na to, kde se na podzim skončilo.
24.6.První blok přípravy zakončen výhrou 0:1Filip MužátkoPoslední přípravné utkání prvního bloku letní přípravy odehráli naši fotbalisté s třetiligovým soupeřem SFK Nové Město na Moravě. Jediný gól vstřelil Jiří Urbánek. Hráči prvního týmu se k zahájení druhého bloku letní přípravy sejdou 7.7.