archiv článků

V září 2022 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.Áčko vybojovalo další tři body!Filip MužátkoV předehrávce 17. kola MSFL se na Tržišti představil tradiční třetiligový mančaft - SK Uničov. Naši fotbalisté do utkání vstupovali posilněni nedělní výhrou nad Frýdlantem, Uničov v sobotu naopak nestačil na Vrchovinu.
2.9.Pojď hrát fotbal!Filip MužátkoMáte doma malého fotbalistu nebo fotbalistku? Přijďte 6.9. 2022 v 15:30 na Tržiště na nábor do naší mládeže. Hledáme kluky a holky ročníků: 2015,2016.
3.9.Představení nedělního soupeře: FK HodonínFilip MužátkoPo dvou domácích výhrách vyjíždí naši fotbalisté na venkovní utkání. Soupeřem nám bude jihomoravský celek a nováček soutěže - FK Hodonín. Utkání 5. kola MSFL se odehraje v neděli 4.9. od 16:00. Držte našemu týmu palce!
5.9.Dorost si připsal první výhruFilip MužátkoNáš dorost si připsal první výhru v nové sezóně. V domácím utkání 5. kola KP Vysočiny po povedeném výkonu porazili naši mladíci soupeře z Nedvědice vysoko 7.2.
5.9.Benfika dovezla tři body z DukovanFilip MužátkoBenfika dokázala opět bodovat. Tentokrát o všechny tři body obrala nováčka soutěže z Dukovan.
5.9.Áčku utekla výhra v poslední minutěFilip MužátkoVelice divoký zápas odehrál náš první tým na půdě Hodonína. V utkání naši fotbalisté dvakrát prohrávali, taktéž dvakrát dokázali skóre vyrovnat. V 82. minutě dokonce útočník Malata poslal náš tým do vedení, domácí ale bohužel dokázali vstřelit poslední gól zápasu a stanovili tak konečné skóre 3:3.
6.9.V pátek na Tržišti vyzveme ZnojmoFilip MužátkoNaše mužstvo se na Tržišti utká s dalším soupeřem. Tentokrát bude chtít o všechny body obrat tým Znojma. Utkání 6. kola MSFL se odehraje v pátek 9.9. od 16:30. Přijďte našemu týmu držet palce!
9.9.Našemu klubu je 116 let! Filip MužátkoPřesně před 116 lety tato parta fotbalových nadšenců zakládala v našem městě fotbalový klub. V prvním zářijovém týdnu roku 1906 trénovali naši hoši na první meziklubové utkání proti Moravské Slavii Brno, výsledek zápasu však nebyl dochován.
10.9.Po divokém průběhu remíza 3:3Filip MužátkoNapínavé utkání mohli vidět diváci v domácím duelu 6. kola MSFL proti Znojmu. Hosté vedli po prvním poločase 0:2, našemu týmu se hrubě nepovedla první dvacetiminutovka. Ve druhém poločase naši fotbalisté zabrali z plných sil a v poslední minutě nastavení vyrovnal z penalty na konečných 3:3 Radim Šuta.
12.9.Benfika prohospodařila dvoubrankové vedeníFilip MužátkoNa nedělní utkání 6. kola KP budou chtít svěřenci trenéra Libora Švece rychle zapomenout. Přitom začátek utkání našemu týmu vyšel skvěle, když se hned v první minutě prosadil Skryja, hosté z Rapotic však dokázali po půlhodině hry vyrovnat. Ve druhém poločase si naše mužstvo vytvořilo dvougólový náskok, ale hostující tým ho během deseti minut dokázal smazat a nakonec vyhrál 3:4.
12.9.Dorost vyhrál venkuFilip MužátkoDruhou výhru v řadě si připsali naši dorostenci. Tentokrát dokázali ve venkovním duelu 6. kola KP porazit 2:5 smíšený tým Lipníku/Valče.
14.9.Mirek Malata: Chci dávat další góly a pomáhat týmuFilip MužátkoPřinášíme vám rozhovor s našim útočníkem Mirkem Malatou, aktuálně nejlepším střelcem MSFL. Rozhovor si můžete přečíst níže.
15.9.Mladší žáci a jejich vstup do začátku sezónyFilip MužátkoPro mladší žáky sezóna začala již 8.8. rovnou 3 tréninkovými jednotkami týdně. Od 18.8. do 21.8. proběhlo již tradiční fotbalové soustředění v Koněšíně.
16.9.V sobotu proti Vítkovicím Filip MužátkoNa zápas 7. kola MSFL zajíždí naši fotbalisté do ostravských Vítkovic. Proti bývalému mistru Československa náš tým vyběhne v sobotu 17.9. v 15:30 na hřišti v Markvartovicích. Držte našemu týmu palce!
19.9.Divoký zápas se šťastným koncem pro nás!Filip MužátkoZápas 7. kola MSFL proti Vítkovicím rozhodně nenudil. V utkání bylo k vidění hned 7 branek a několik dalších zahozených příležitostí na obou stranách k tomu. Náš tým naštěstí z tohoto duelu odešel s plným počtem bodů a neprohrál už 5 zápasů v řadě.
19.9.Benfika prohrála derby s Vrchovinou BFilip MužátkoNepovedené utkání sehrálo naše béčko na půdě rivala z Nového Města na Moravě. Náš tým šel sice z ojedinělé akce v 32. minutě utkání jako první do vedení, domácí mužstvo však dokázalo do pěti minut srovnat. Ve druhém poločase se herní projev našeho týmu nezlepšil a Vrchovina naopak pokračovala v dobrém výkonu, který vedl k prohře naší rezervy 3:1.
19.9.Dorost si s chutí zastřílelFilip MužátkoRovnou šest gólů nasázeli naši dorostenci soupeřovi z Telče a připsali si tak třetí vysokou výhru v řadě!
21.9.Mladší žáci postoupili do II. předkola Poháru mládeže FAČRFilip MužátkoPohár mládeže FAČR, který se hraje pod názvem PLANEO Cup, je nejvýznamnější akcí mládežnického fotbalu v České republice a nyní startuje jeho již 11. ročník. Pro týmy to bude opět skvělá příležitost se utkat se soupeři z celé republiky.
22.9.V neděli hostíme RosiceFilip MužátkoV neděli 25.9. přijedou na Tržiště fotbalisté Rosic. Utkání 8. kola MSFL má výkop v 10:15. Přijďte náš tým podpořit!
26.9.Mladší přípravka dokázala postoupit do kvalifikace Poháru mládeže FAČRFilip MužátkoMladší přípravka bude hrát o velké finále Poháru mládeže FAČR. Do kvalifikace, která se bude konat v říjnu, dokázala postoupit přes dvě předkola.