Jak hodnotíš uplynulou letní přípravu?

S letní přípravou jsem na pár drobností celkem spokojený, odtrénovali jsme skoro vše co bylo v plánu. Přípravné zápasy jsme všechny vyhráli, jen mě mrzí drobná zranění, která v tomto období asi neminou nikoho.

Který přípravný zápas se vám nejvíce povedl a jaký naopak nejméně?

Poslední dva zápasy s Jihlavou B a Humpolcem už měli určitou kvalitu, ale ještě je co zlepšovat. Jednoznačně nejhorší byl zápas se Žďárem, tam jsme měli těžký nohy a nevycházelo nám skoro nic.

Jak se jeví noví hráči v týmu?

S přístupem jsem spokojený u všech ať už hlavně na hřišti, tak i v kabině, kde si plní své povinnosti jak mají. Po fotbalové stránce je vidět, že přejít z dorostu nebo B týmu do MSFL je velký skok a každému to bude trvat než si zvykne, ale chce to čas.

Jak se změnil kádr od začátku přípravy?

Nijak zvlášť, na začátku nás bylo 21 a momentálně je nás 20, kdy na zkoušku do Jihlavy odešel testovaný Honza Růžička. Na delší dobu kvůli zranění nebudeme moct počítat s Patrikem Pokorným a Jarda Dufek zvažuje hostování ve Velké Bíteši.

Co očekáváš od nadcházející sezóny?

Těžká otázka, největším otazníkem je momentálně situace kolem koronaviru, nikdo neví co bude. Sám za sebe očekávám dost podobnou sezónu jako v loňském roce. Týmy zůstali v soutěži stejné a pohyby v kádrech byli minimální, tabulka bude hodně vyrovnaná.

Už máš jasno, jaká jedenáctka nastoupí v Uničově?

Bude záležet na zdravotním stavu, od toho se bude vše odvíjet, pokud budeme v pohodě, tak sestavu v hlavě mám.

S jakým cílem do sezóny vstupuje mužstvo?

Jelikož z prvních 6 zápasů hrajeme 4 venku a los nemáme nejjednodušší, tak bude důležité dobře odstartovat. Každopádně cílem je pohybovat se v horní polovině tabulky, hrát fotbal na který budou chodit lidi a zabudovávat místní mladíky.

Co bys vzkázal fanouškům před startem MSFL?

Ať nás chodí v hojném počtu podporovat, přijdou se pobavit a jsou pozitivní,my se jim pokusíme na hřišti něco předvést aby odcházeli spokojení.