FK Kovofiniš Ledeč nad Sázavou 2:3 (0:1) FC Velké Meziříčí B

Góly: 20. Crkal , 49.Chlubna, 60. Pešek, 66. Crkal, 77. P. Chalupa

Sestava FC VM: Dubec, Benda (73. Zedník), Bibr, Sysel, Malata Mar., Berka, Partl (90. Klíma), Crkal (88. Mička), Chalupa P., Mužátko (59. Krčál), Malata Mir.

Počet diváků: 154 Rozhodčí: Pojezný Karel - Niederle Zdeněk, Beseda Petr.

Hned od úvodu se naše béčko snažilo diktovat tempo hry a ve 20. minutě se ujalo vedení, když se Crkal prosadil po standardní situaci. Ve druhém poločasu domácí Ledeč zabrala a dvěma góly otočila stav utkání na 2:1, hráči béčka ovšem nesložili zbraně a druhým gólem Crkala se skóre utkání srovnalo, gól na 2:3 vstřelil elegantní hlavičkou Patrik Chalupa, domácí se poté ještě dostali do jedné tutové šance, naše béčko mohlo také přidat ještě další branku, ovšem na konečném skóre už se nic nezměnilo a hráči rezervního týmu tak mohli slavit důležitou venkovní výhru.

Hodnocení trenéra Libora Švece: Dnešní výhra byla spíše vybojovaná. Pro nás jsou ale dnešní tři body velice důležité a doufám, že nám pomůžou v dalších zápasech.

V dalším kole doma přivítá naše béčko Sapeli Polná, utkání se odehraje v neděli 13.9. od 14:00.