Diváci: 266 Rozhodčí: Křepský Michal,Kotala Filip,Dufek Matěj

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Když nedáme venku branku, tak těžko můžeme pomýšlet na body. Vyškov vyhrál zaslouženě, hlavně v prvním poločase jsme zaostávali skoro ve všem, soupeře jsme sice do gólových šancí nepouštěli, ale dost jejich akcí takzvaně smrdělo. V přestávce jsme si k tomu museli něco říct, poslali jsme do zápasu druhého útočníka a zápas v druhé půli byl už vyrovnaný. Nicméně zápasy se rozhodují ve vápně a tam si soupeř jde za gólem víc než my. Teď jsou před námi 2 domácí zápasy pravdy, kdy se rozhodne, kde se v tabulce budeme pohybovat na podzim. Očekávám, že zkušení hráči vezmou zodpovědnost více na sebe.

Další zápas odehraje áčko doma ve středu, na programu je derby s SFK Nové Město na Moravě, výkop je v 16:30. Přijďte naše mužstvo podpořit a pomoct mu k dalšímu domácímu vítězství!