21.09.2020
Po delší odmlce se do mistrovských soutěží zapojili i ti nejmenší velkomeziříčští fotbalisté. Po přesunu ze školičky, to pro spoustu kluků znamenalo první zkušenost s takovými to zápasy. Kluci se soupeřů ani tak nezalekli a vrhli se do soubojů se vší vervou. Po pár turnajích je vidět, i když se některé nepodařily výsledkově, že kluci sbírají zkušenosti a postupně se zlepšují.
Další články
16.06.2026
Na závěr sezóny prohra v Třebíči
16.06.2026
Béčko remizovalo v Budišově
11.06.2026
Poslední utkání sezóny
poslední zápasy
příští zápas