Diváci: 0 Rozhodčí: Matěj Dudek - Daniel Marek, Jaromír Richtár

Začátek zápasu se odehrával ve středu hřiště, žádný z týmu se bezhlavě nepustil do útočení, hostující Jihlava ovšem míč častěji držela u svých kopaček a přesněji kombinovala. Skóre utkání otevřel v 21. minutě nově příchozí hráč v jihlavském dresu Ševčík, 0:1. V nastavení prvního poločasu se prosadil také křídelník Chok Dau a naši fotbalisté tak šli do kabin za stavu 0:2. Do druhého poločasu lépe vstoupili hosté, v 53. minutě byl na hranici vápna zfaulován Ritter, sudí Dudek odpískal pokutový kop a Ritter s penaltou naložil úspěšně, 0:3. V 62. minutě se jihlavští dostali do brejku, na jehož konci byl Havlín, který neměl problém doklepnout balón do prázdné sítě, 0:4. V 68. minutě na hranici půlkruhu vypálil mladičký Ševčík, jeho střelu však smolně zblokoval Kriegsmann do protipohybu Kruby, 0:5. Ve zbylém čase už se zápas dohrával bez výrazných šancí na obou stranách.

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: Těžký něco hodnotit, výsledek hovoří za vše. Za soupeřem jsme dnes zaostávali ve všem. Bohužel i dnes vypadli 2 hráči ze sestavy kvůli nemoci a další 4 měli v týdnu teploty a na dnešním výkonu to bylo znát. Covidová přestávka je pro nás nyní jediným vítězstvím, doufám že se dáme v pauze dohromady a opět budeme konkurenceschopný. Na závěr si musím trochu pobrečet, i když dojeli mladí kluci, tak takto silnou sestavu ještě Jihlava neměla. Škoda, že takto posilují tým proti regionálním partnerovi, který jim ještě vyšel vstříc s přeložení zápasu s Vrchovinou. Nevím co si o tom mám myslet. Každopádně dnes byla chyba hlavně v nás.

Nyní čeká tým čtrnáctidenní pauza bez mistrovských utkání, o dalším případném vývoji bude klub informovat.