Kde jsi začínal s fotbalem a kdo tě k němu přivedl?

Fotbal hraju od čtyř let, přivedli mě k němu rodiče a začínal jsem v Havlíčkově Brodě.

V mládeži si působil v Jihlavě a také v pražské Dukle, jak na to vzpomínáš?

V desíti letech jsem odešel do Jihlavy, zde jsem si prošel všechny kategorie od nejmladších žáků, přes dorost, až do juniorského týmu. Součástí mého fotbalového života v Jihlavě byl taky studijní život, od druhého stupně základní školy až přes celou střední školu. Velice rád na tohle období vzpomínám. Nastal však jeden rok v mladším dorostu, kdy jsem z týmu musel odejít z kapacitních důvodů a vrátit se do Havlíčkova Brodu. Havlíčkův Brod v té době spolupracoval s pražskou Duklou, a za nedlouho jsem dostal od Dukly nabídku na hostování, kterou jsem přijal. Rok jsem byl hráčem na hostování a po roce jsme se nedohodli na přestupu, takže jsem se vrátil zpět do Jihlavy. V Dukle Praha to bylo super, velice náročné bylo dlouhé dojíždění, ale získal jsem zkušenosti, které jsem v tak mladém věku potřeboval, byl to pro mě velice důležitý rok.

Strávil si dva roky u našeho rivala v Novém Městě na Moravě, jak svoje působení tam hodnotíš?

Ve dvaceti letech se mi otevřela cesta hrát třetí ligu v Novém Městě na Moravě, chopil jsem se příležitosti a hned jsem šel na přestup. Získal jsem spoustu zkušeností z třetí ligy v dobrém prostředí a v dobré týmově partě, do určité míry jsem byl tam tedy spokojen, ale kvůli osobním neshodám s trenérem jsem se rozhodl odejít.

Jak se uskutečnil tvůj přestup do Velkého Meziříčí?

Byl jsem v dlouhodobém hledáčku Velmezu, při kterém klub hledal krajního obránce, nejprve jsem šel na zkoušku, poté mi klub oznámil, že bych mohl být pro klub dobrým přínosem, ihned na to se mezi námi uskutečnila vzájemná dohoda a začalo se jednat o mém přestupu z Nového Města na Moravě.

Co očekáváš od svého působení v našem klubu?

Očekávám výkonnostní posun při tréninku a zápasech, doufám, že dobře zapadnu do kolektivu a pevně věřím, že jako tým budeme sbírat co nejvíce bodů.

Na jakém místě se v sestavě cítíš nejlíp?

Od mala až doposud jsem byl vždy krajní hráč a nejlépe se cítím na postu krajního obránce.

Jak snášíš nynější fotbalovou situaci, kdy v přípravě převažuje individuální forma tréninku?

Všichni jsme zužování covidovou situaci, takže to nejde jinak než přes individuální formu tréninku. Od trenéra jsme dostali individuální plán, který musíme plnit. Jsem zklamán, že nemůžeme hrát zápasy, které mi moc chybí.