Jak jste spokojen s průběhem podzimní části? Mohl být tým o nějaký ten stupínek v tabulce výše?

Je o mě známo, že jsem poměrně náročný. Z toho vyplývá částečná nespokojenost s podzimní sezonou. Byl bych spokojen, pokud bychom měli o 5 bodů více.

Tým do sezóny vstoupil dvěma vítězstvími. Poté přišla série pěti zápasů bez výhry. Za dobu vašeho působení tým takovou negativní sérii neměl. Čím si to zpětně vysvětlujete?

Na výsledcích se určitě promítla velká marodka A týmu. Mnohokrát jsme museli tým lepit nebo byli někteří hráči hodně vytížení. Na druhou stranu dostali šanci jiní hráči a tak by to mělo být. Je pravdou, že na nás byla určitá deka, která se promítla i do výsledků i když nemůžu říct, že by nás někdo vyloženě přehrál, někdy jsme měli i smůlu.

Poté přišla série pěti výher v řadě, kterou odstartovala výhra nad podzimním suverénem ze Speřic. Čím to, že tým dokáže porazit naprosto dominantní tým soutěže a proti slabším týmům je schopný klopýtnout?

Odpověď je jednoduchá. Tým, který chce s námi hrát fotbal, nám prostě vyhovuje víc, než když přijede tým vyloženě bránit.

Jaký zápas se týmu povedl nejvíce a jaký naopak nejméně?

Nejvíc se nám asi povedly ty Speřice. Katastrofální výkon byl na Sapeli.

Jak se do týmu daří zapracovávat mladíky z dorostu?

Zapracovávat kluky z dorostu by mělo být naší povinností, o to víc když jsme béčko. Snažíme se na tom pracovat, ale je pravdou, že kluci musí přidat, aby se pravidelně prosadili v krajském přeboru.

Jak jste spokojen s individuálními výkony hráčů?

Individuální výkony jsou super věc, ale my chceme vystupovat jako tým. Někteří hráči by si ale měli sáhnout do svědomí, jestli pro tým dělají 100%.

Béčko bylo v podzimní části často doplňováno hráči z áčka. Jak jste byl spokojený se spolupráci s hráči prvního týmu?

Hráč, který přišel z A týmu to nebral jako trest, což je podstatné. V rámci udržení herní praxe by hráči na hraně A týmu měli pravidelně hrát v béčku.

Co tým nyní čeká? Kdy začne týmu příprava na jarní část?

Teď máme volno do nějakého 20. ledna. Kluci si musí od sebe taky odpočinout. V lednu už ale budou mít nějaké individuální tréninky doma.

Trenéři: Libor Švec a Lukáš Machát


Střelci branek: 10x Mirek Malata, 5x Patrik Chalupa, 2x Filip Vošmera, 2x Václav Crkal, 1x Pavel Mezlík, 1x David Karmazín, 1x David Ráliš, 1x David Sargsyan, 1x Nikola Bibr