FK Hodonín 2:3 (0:0) FC Velké Meziříčí

Góly: 2x Vošmera, R. Demeter

Sestava FC VM: Kolář – Pavlík, Komínek, Mucha, Bouček – Dolejš, Puža, R. Demeter, P. Demeter, Nedvěd – Plichta

Střídali: Vošmera, Urbánek, Mirek Malata

Hodnocení trenéra Jana Šimáčka: V prvním poločase jsme měli zapas pod kontrolou, ale naše útoky končily na soupeřově vápně, kde jsme řešili finální fázi špatně nebo nepřesně. Druhý poločas působili lepším dojmem domácí, ale paradoxně jsme se dostali do dvougólového vedení my, když jsme využili 2 brejkové situace. Bohužel jsme vedení ztratili po nedůrazu ve vlastním vápně, kdy nám soupeř dotlačil míč do branky. Nakonec se k nám štěstí vrátilo a Plichtovu střelu dorazil do prázdné branky Vošmera. Celkový výkon to nebyl špatný, ale rezervy byly hlavně ve druhém poločase.

Příští přípravný zápas sehrají naši fotbalisté v sobotu 12.2. proti Vrchovině, od 10:00 na umělé trávě ve VM.