02.03.2022
FC Dolní Benešov oznámil na svém webu, že odstupuje z Moravskoslezské fotbalové ligy. Jarní zápasy tak neodehraje. Utkání, která byla odehrána na podzim, budou pravděpodobně anulována. FC Dolní Benešov se tak stává prvním sestupujícím. Tento klub měl byt sobotním soupeřem áčka v prvním jarním utkání. Začátek jarní části se tedy pro naše mužstvo posouvá na domácí zápas se Znojmem, který se odehraje 13.3. 2022.
Další články
16.06.2026
Na závěr sezóny prohra v Třebíči
16.06.2026
Béčko remizovalo v Budišově
11.06.2026
Poslední utkání sezóny
poslední zápasy
příští zápas