11.06.2022
V poločasové přestávce při utkání áčka s Vrchovinou si tým starších žáků převzal pohár a medaile za 1. místo v KP Vysočiny. Tým vedený trenéry Pavlem Mezlíkem a Josefem Vodou sezónou prolítl jako uragán a ještě ho čeká navíc finále krajského poháru. Kluci tak můžou zkompletovat double. Gratulujeme ke krásnému úspěchu a přejeme hodně štěstí ve finále poháru, borci!
Další články
16.06.2026
Na závěr sezóny prohra v Třebíči
16.06.2026
Béčko remizovalo v Budišově
11.06.2026
Poslední utkání sezóny
10.06.2026
Republiková finále na Tržišti
poslední zápasy
příští zápas